آخرین اخبار

آقای حاجی در گفت‌وگو با فارس: نفی اقدامات دولت‌های قبلی به معنی نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب است

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: کاندیداهای انتخاباتی باید از تخریب یک‌دیگر و زیر سؤال بردن دستاوردهای قبلی خودداری کنند چراکه نفی اقدامات صورت گرفته در دولت‌های قبلی به معنی نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب است. حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس […]

اشتراک گذاری
03 خرداد 1392
کد مطلب : 9331

26199_origحاجی

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: کاندیداهای انتخاباتی باید از تخریب یک‌دیگر و زیر سؤال بردن دستاوردهای قبلی خودداری کنند چراکه نفی اقدامات صورت گرفته در دولت‌های قبلی به معنی نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب است.

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت: آنچه که کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری باید به آن توجه کنند این است که نظام جمهوری اسلامی مجموعه‌ای به هم پیوسته‌ای است که از ۲۲ بهمن سال ۵۷ شروع شده و دولت‌هایی در مقاطع مختلف آمده و خدماتی را برای نظام بر جا گذاشته‌اند.

 

وی ادامه داد: کاندیداها باید به این نکته توجه داشته باشند که کارهای انجام شده در دولت‌های مختلف متعلق به کلیت نظام است و نباید در تبلیغات انتخاباتی به گونه‌ای عمل شود که دستاوردهای نظام زیر سؤال برود.

 

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی باید در تبلیغات خود به گونه‌ای صحبت کنند که روح امید و خودباوری در مردم تقویت شود اظهار داشت: کاندیداها باید بدانند که اصلی‌ترین خواسته مردم از رئیس‌جمهور آینده موضوع تنظیم برنامه‌های اقتصادی به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای زندگیست.

 

وی افزود: کاندیداها باید در تبلیغاتشان به ارائه برنامه‌های خود درباره کنترل تورم و رفع مشکل رکود اقتصادی بپردازند و بتوانند با اقدامات لازم در پروسه زمانی معقول نسبت به رفع مشکلات اقتصادی کشور اقدام کنند.

 

حاجی دلیگانی اظهار داشت: نامزدهای انتخاباتی باید به جای تخریب نامزدهای رقیب به ارائه برنامه‌های خود بپردازند و بدانند که مردم از بداخلاقی‌های انتخاباتی استقبال نمی‌کنند و گرایش مردم به سمت کسی خواهد بود که اخلاقیات پایبند باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *