آخرین اخبار

همنشینی با مردم خوب دولت آباد

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۱/۱۲/۱۳۹۱ مقارن اذان مغرب با حضور در مسجد امام زمان (عج) شهر دولت آباد نماز مغرب و عشاء را به همراه نمازگزاران این مسجد اقامه کرد. حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جماعت این مسجد ضمن خیر مقدم […]

اشتراک گذاری
13 اسفند 1391
کد مطلب : 8812

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۱/۱۲/۱۳۹۱ مقارن اذان مغرب با حضور در مسجد امام زمان (عج) شهر دولت آباد نماز مغرب و عشاء را به همراه نمازگزاران این مسجد اقامه کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جماعت این مسجد ضمن خیر مقدم به آقای حاجی، طی سخنان کوتاهی از ایشان خواست نظری را که در مجلس می خواهد بدهد فقط خدا را در نظر داشته باشد.

وی به وظیفه قانون گذاری نماینده مردم در مجلس اشاره کرد و از آقای حاجی خواست در مورد فعالیت دوباره مرکز نجوم دولت آباد و تخصیص مکان برای پایگاه های بسیج پیگیری کند.

در ادامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن توضیح برنامه های ملاقات با مردم طی سخنانی به تشریح وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور پرداخت و گفت: برای حفظ استقلال باید تاوان بپردازیم و انشاآلله نتیجه این پرداخت تاوان پیروزی قاطعانه و نا امیدی دشمنان از تحریم ها خواهد بود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به اقتدار انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: عدول از اصول انقلاب جزء مواردی است که رهبری عزیز زیر بار آن نخواهد رفت و بر این اساس انقلابی که به وسیله معمار کبیر آن رخ داده و توسط مقام معظم رهبری هدایت می شود با قدرت به پیش می رود.

آقای حاجی در پایان سخنانش پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را اتحاد مسئولان و در فکر معیشت مردم عنوان کرد و با روی باز به تمامی سئوالات حضار پاسخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *