آخرین اخبار

در جلسه سفیران خدمت روستای موته چه گذشت ؟

سفیران خدمت شهرستان شاهین شهر و میمه روز سه شنبه ۷/۹/۱۳۹۱ ساعت ۱۴ وارد مسجد جامع روستای موته شدند. پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، آقای احمدجو بخشدار محترم بخش میمه اداره جلسه را بعهده گرفت و پس از قرائت مشکلات از مسئولین خواست پاسخگوی مسائل مربوط به حوزه خود باشند. مسئولین محترم ادارات […]

اشتراک گذاری
12 آذر 1391
کد مطلب : 7864

سفیران خدمت شهرستان شاهین شهر و میمه روز سه شنبه ۷/۹/۱۳۹۱ ساعت ۱۴ وارد مسجد جامع روستای موته شدند.

پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، آقای احمدجو بخشدار محترم بخش میمه اداره جلسه را بعهده گرفت و پس از قرائت مشکلات از مسئولین خواست پاسخگوی مسائل مربوط به حوزه خود باشند.

مسئولین محترم ادارات و دستگاههای مختلف با حضور در پشت تریبون و در مقابل مردم به ارائه توضیح پرداختند.

نکته قابل توجه دل پر درد مردم این روستا بود که با حضور هر کدام از مدیران پشت تریبون با اعتراضی شدید به نحوه عملکرد آنها و مشکلات موجود عقده گشایی می کردند.

در این میان یکی از جوانان روستا که خیلی معترض بود با پیشنهاد آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه در پشت تریبون قرار گرفت و به بیان مسائل و مشکلات از دیدگاه خودش پرداخت.

آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تقدیر و تشکر از مردم با صفای موته، اعتراضات مردمی را به جا دانست و افزود: این ایراد به مدیران وارد است که بعد مسافت مانع این شده است که حضوری بیشتری در این روستا داشته باشند و کمتر آمدن مدیران و مسئولین به این روستا باعث درد دل مردم شده است.

سپس آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی قبولی عزاداری مردم افزود: این همان سفیران خدمتی بود که قبلاً انجام آن را وعده داده بودیم و امروز دیدید که با همت آقای فرماندار این جلسه برگزار شد و انشاءالله در جلسه بعدی خواهید دید که اجرائی شده مصوبات را در همین مکان به شما گزارش خواهند داد.

ایشان از آقای منتظری مدیر عامل مجتمع طلای موته خواست جلساتی را با حضور مدیرانش با مردم برگزار کند و شفاف سازی نمایند.

یک پاسخ به “در جلسه سفیران خدمت روستای موته چه گذشت ؟”

  1. مهدی گفت:

    باسلام وتشکر فراوان برای زحماتی که نماینده محترم و سفیران خدمت برای مردم کشیده ومیکشن.
    اقای فرماندار با اینکه از اول جلسه عجله داشتن و هر کس میخواست حرف بزنه شاکی بودن و دور بودن روستا رو از مرکز شهرستان دخیل در انجام نشدن خیلی کارها محکوم کردن اما ماباز چشم امیدمان به ایشان وسفیرانشان دوخته شده و وعده های پوچی که از قبل گوشمان از ان پر است را به فراموشی سپردیم وخاضعانه از ایشان و اقای حاجی برای ابادی ابادیمان طلب مساعدت داریم.به امید سلامتی برای خادمان مردم و ابادی ایران اسلامیمان در پناه حضرت حق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *