آخرین اخبار

توزیع کالابرگ تاکنون رضایت بخش نبوده است

نماینده مردم شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت ادعا می کند که موضوع توزیع کالابرگ را در کشور آغاز کرده است، لذا اگر قانون بودجه سال ۱۴۰۲ را در این بخش اجرایی شود، مشکلات تا حدودی برطرف خواهد شد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با […]

اشتراک گذاری
12 شهریور 1402
کد مطلب : 53955

نماینده مردم شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت ادعا می کند که موضوع توزیع کالابرگ را در کشور آغاز کرده است، لذا اگر قانون بودجه سال ۱۴۰۲ را در این بخش اجرایی شود، مشکلات تا حدودی برطرف خواهد شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اجرای توزیع کالابرگ برای دریافت کالای اساسی در کشور بیان کرد: این موضوع تاکنون رضایت بخش نبوده است.دولت ادعا می کند که موضوع توزیع کالابرگ را در کشور آغاز کرده است، لذا اگر قانون بودجه سال ۱۴۰۲ را در این بخش اجرایی شود، مشکلات تا حدودی برطرف خواهد شد.

حاجی دلیگانی بیان کرد: پیرو قانون فوق دولت این اختیار را دارد که ۲۵ قلم کالای اساسی را در قالب کالابرگ الکترونیکی توزیع کند.

وی با اشاره به ریشه یابی مشکلات در زمینه توزیع کالای اساسی در کشور بیان کرد: به واقع در  بلندمدت نیازمند برخی اقدامات مناسب و دقیق در توزیع کالای اساسی هستیم اما در کوتاه مدت توزیع کالابرگ برای کالای اساسی جوابگو خواهد بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت اذعان داشته که توزیع کالا برگ الکترونیکی را آغاز کرده است و باید منتظر نتایج آن بمانیم./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *