آخرین اخبار

پیام نماینده نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (حوزه شاهین شهرومیمه وبرخوار)

پیام نماینده منتخب نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (حوزه شاهین شهرومیمه وبرخوار) بسم الله الرحمن الرحیم * حمد و سپاس می گویم خداوند منّانی را که در این برهه از زمان بر این بنده منت نهاد تا مورد وثوق شما باشم، سلام و تحیت خودم را تقدیم می کنم به محضر مقدس امام زمان […]

اشتراک گذاری
17 اسفند 1390
کد مطلب : 4706

پیام نماینده منتخب نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (حوزه شاهین شهرومیمه وبرخوار)

بسم الله الرحمن الرحیم

* حمد و سپاس می گویم خداوند منّانی را که در این برهه از زمان بر این بنده منت نهاد تا مورد وثوق شما باشم، سلام و تحیت خودم را تقدیم می کنم به محضر مقدس امام زمان (ارواحنا له الفدا) و به ارواح طیبه شهدا و روح بلند پیشوای آزادگان امام راحل عظیم الشأن و درود میفرستم به پیشگاه رهبر فرزانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای این سکان دار بصیر کشتی انقلاب اسلامی.

*از سرتواضع و فروتنی چند جمله ای را تقدیم می کنم به تمامی اقشار جامعه حوزه انتخابیه ام از روستاهای دوردست تا شهرهای بزرگ که در روز  ۱۲ اسفند حماسه ای به یاد ماندنی خلق نمودند.

* عزیزانم؛ دیروز روز رقابت بود و انتخاب، امروز روز رفاقت است وامتحان. اگر چه نزدیک به پنجاه وهفت هزاررأی از آراء یکصد وهفده هزاری حوزه انتخابیه متعلق به بنده بود که با اکثریت قاطع راهی مجلسم نمود اما فراموش نشود که حقیر خادم یکصد وهفده هزار رأی دهنده و تمامی عزیزانشان و بلکه همه مردم منطقه هستم.

* درست است که بنده با ۹ رقیب وارد میدان شدم اما امروز با ۹رفیق صمیمی و تمامی حامیان آنها ازسد ۱۲ اسفند عبور کرده ایم تا جشن پیروزی مردم منطقه را نوید دهیم. درهمین راستا به صراحت اعلام می کنم: از تمام کسانیکه به اینجانب تهمت وافترا زدند، دروغ بستند، غیبت کردند، شبنامه نوشتند وتوزیع کردند، شعارعلیه بنده دادند از همه وهمه گذشتم و از هوادارانم می خواهم مبادا به کسی زخم زبان بزنند. و متواضعانه اگر در این عرصه بر آنها جفایی شده است از حق خود بگذرند که اجرعظیمی برای عفو کنندگان نزد خدای بزرگ است.

*دیروز روز شعار بود و امروز به مدت ۴ سال هر روز، روز کار است و خدمت و لاغیر.

* ضمن اینکه از تمامی حامیانم وهمه کسانیکه صادقانه متحمل زحمت شدند و با فکر و اندیشه و قلم و قدم با بذل مال و آبرو زمینه حضور مردم را در صحنه و جلب اعتماد آنها به اینجانب فراهم کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم؛ از همه آنان وآحاد مردم می خواهم که لحظه ای از بنده غافل نشوند تا تمامی شعارهای تبلیغاتی ام و خصوصاً میثاقی که با مردم بسته ام را جامه عمل بپوشانم لذا با این نیت توجه همگان را به چند نکته جلب می نمایم امیدوارم تلخی کلام صادقانه ام و نیت خیر خواهانه خدمت به ولی نعمتانم موجب رنجش خاطر کسی نشود:

۱- بنده وام دار کسی نیستم و متعلق به همه مردم حوزه انتخابیه ام هستم.

۲- اهل معامله نیستم پس کسی یاکسانی برای منافع شخصی و سوء استفاده ازبیت المال به من مراجعه نکنند.

۳- اهل غیبت وتهمت وافترا نیستم. اگرکسانی پیدا شوند که بخواهند هر روز در گوش من مذمّت و بد گویی دیگران را بکنند مطمئن باشند که برای حفظ حرمت شخص غایب، آنها را رو در رو خواهم کرد. امیدوارم در کنار کار و تلاش و سازندگی پیرو سفارش مقام عظمای ولایت در جهت ارتقاء سطح اخلاقی جامعه نیز قدم برداریم.

۴- درتمامی شهرها و روستاها کمیسیون مشورتی و در حوزه انتخابیه مشابه تمامی کمیسیونهای مجلس (به انضمام کمیسیون اشتغال، جذب سرمایه گذار و رفع موانع تولید) با کمک خود مردم وانسانهای تاثیرگذار و خیرخواه و البته به صورت افتخاری تشکیل و از نقطه نظرات تمام مردم منطقه برای رشد و تعالی و بالندگی حوزه انتخابیه بهره خواهیم برد.

۵- برای بنده بعنوان خدمتگزارهیچ فرقی بین آحاد مردم نیست وهمه به یک نسبت حق بهره مندی ازخدمات نماینده یا دیدار و تماس با نماینده را دارند و از اینکه هاله ای ازافراد دوربنده را بگیرند بیزارم.

۶- ادارات، نهادها و ارگانها باید خودشان را برای پاسخگویی، داشتن طرح و برنامه، جذب سرمایه وایجاد اشتغال و استفاده ازنیروهای بومی هر شهر و بخش آماده کنند و بنده بعنوان منتخب مردم، قطعاً مطالبه خواهم کرد.

۷- بزودی برنامه زمانبندی حضور بنده در مناطق و بخش های حوزه انتخابیه و نیز ساعات تماس مردم بابنده را به اطلاع عموم خواهم رساند.

۸- امروز در اولین روزهای پس از انتخابات می گویم تا مردم بدانند وفردای قیامت شهادت دهند بنده اهل تشریفات وتملق نیستم لذا نظر تمامی ادارات، نهادها، ارگانها و تشکلهای مردمی حوزه انتخابیه را به این نکته جلب می نمایم که راضی نیستم برای ورود بنده به هر شهر و روستا استقبال یا پلاکارد یا تشریفات تدارک دیده شود. بجای این کارهای زائد، وقت گیر وهزینه بر، همّ وغمّ مان را صرف خدمت به مردم کنیم.

* در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر ازهمه مردم شریف حوزه انتخابیه، سایر نامزدهای محترم، هیأت اجرایی، هیأت نظارت، هیأت بازرسی، عوامل اجرایی حوزه های اخذ رأی، نیروهای نظامی وانتظامی و بسیج و کلیه دست اندرکاران حماسه ساز ۱۲ اسفند که باعث شکوفا شدن لبخند رضایت برلبان مبارک رهبری عزیزونا امیدشدن دشمنان این نظام ومردم شدند، دست نیاز به سوی خدای بی نیاز دراز می کنم تا در این راه  خطیربرای خدمتگزاری به مردم موفقم بدارد و از طرفی به پشتیبانی بی دریغ مردم فهیم نیازمندم. فراموشتان نمی کنم، فراموشم نکنید.

به امیدروزهای باشکوه و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی و حوزه انتخابیه ام

                                                                                                                                                   و السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

                                                                                                                                                     خادم شما حسینعلی حاجی

۱۳۹۰/۱۲/۱۶

 

2 پاسخ به “پیام نماینده نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (حوزه شاهین شهرومیمه وبرخوار)”

 1. عليرضاطحاني نشلجي گفت:

  سلام
  آقای حاجی مبارک باد
  مدیران خدمت برای مردم در هرمکان از دیدخدا خارج نیست
  حاجی خدمتش در کاشان نه تنها منتقدی نداشت حتی کاشانی ها آن را یک کاشانی تمام عیار می دانند
  خدمات حاجی باعث شده که مردم کاشان با رای آوردن تیمسار ناراحت نشود
  ما به شما حاجی عزیز افتخار می کنیم
  خدا خیرت دهد و پاینده باشید
  ما دوستت داریم و دعا می کنیم و از شما الگوی مدیریتی مردمی گرفتیم
  شما نیروی ولایی و همه همراه با نماینده شهر گواهی می دهند که خوب کار کردی
  مجلس کاشانی ها را فراموش نکنی
  التماس دعا

 2. 121 کریمی از کاشان گفت:

  سلام.
  در آخرین روز برنامه تبلیغاتی ایشان یعنی جهارشنبه ۱۰ اسفند،به اتفاق یکی از دوستانم برای دیدن آقای حاجی در شهر میمه حضور یافتیم و ایشان را در جمع استقبال‌کنندگان این شهر دیدیم بسیار جای خوشحالی داره که ایشان کاشان را در برنامه‌های خود معرفی می‌کردند که چه کارها در کاشان شده است و ما کاشونی‌ها باید افتخار کنیم شخصی که برای ما زمانی غریبه بود و فرماندار شهرمون بود ولی از کاشونی‌ها کاشونی‌تر بود و درد و دل مردم‌مون را به مسئولین انتقال می‌داد الآن در جایی خدمت می‌کند که هنوز نام کاشان را در منطقه محل خدمتش، به زبان می‌آورد و مردم آنجا باید به گونه‌ای با ایشان همکاری کنند که بعدها اگر جای دیگری خدمت کرد نام این منطقه را هم …
  فقط ما خوشحالیم که غیر از نماینده منتخب شهرمون یک نماینده دیگری هم وچود داره که از مسائل و مشکلات شهرمون خبر داشته باشه امیدوارم که آقای حاجی به آقای منصوری کمک کنند و این مسائل را در میان گذاشته تا در آینده شاهد رفع معضلات و مشکلات شهرستان و … نیز باشیم.
  انشاءاله که موفق باشید.

  یا علی ۱۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *