آخرین اخبار

تذکر کتبی خطاب به وزیر اقتصادی و دارایی و رئیس کل بانک مرکزی

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی ۱۶ خرداد ماه ۹۶ خطاب به وزیر اقتصادی و دارایی و رئیس کل بانک مرکزی “رفع مشکلات موسسه مالی و اعتباری کاسپین و سپرده گذاران آن” راخواستار شد.  در این […]

اشتراک گذاری
09 مرداد 1396
کد مطلب : 27411

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی ۱۶ خرداد ماه ۹۶ خطاب به وزیر اقتصادی و دارایی و رئیس کل بانک مرکزی “رفع مشکلات موسسه مالی و اعتباری کاسپین و سپرده گذاران آن” راخواستار شد.

 در این تذکر، به صدور مجوز با امضاء سیف مدیر کل بانک مرکزی اشاره شده و آمده است: طبق قانون بانک مرکزی باید جوابگوی صدور مجوز و نظارت بر عملکرد موسسات مالی باشد ولی متأسفانه شاهد مشکلاتی زیادی برای سپرده گذاران و پرسنل موسسه کاسپین هستیم که جا دارد شما پاسخگو باشید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم با اشاره به وضعیت نا مناسب شغلی حدود ۲۰۰۰ نفر پرسنل این موسسه ادامه داده است: هزاران نفر از سپرده گذاران سرمایه یک عمر تلاش خود را به تأیید شما در این موسسه پس انداز کردند و بعضا از سود حاصله امرار معاش می کردند و اکنون همه دچار یک آشفتگی روحی و خانوادگی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *