آخرین اخبار

بسیج در همه عرصه ها مظهر مردم سالاری دینی است. “امام خامنه ای مد ظله العالی “

بسم الله الرحمن الرحیم   بسیج در همه عرصه ها مظهر مردم سالاری دینی است. “امام خامنه ای مد ظله العالی ” تفکر بسیجی مبتنی بر معرفت، بصیرت، ایستادگی تا مرز شهادت وپیروی از ولایت است وتا آبیاری این شجره طیبه بااین تفکر انجام می شود تعالی آن در مسیر حرکت انقلاب اسلامی و الگو […]

اشتراک گذاری
02 آذر 1395
کد مطلب : 23765

%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%ac2

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بسیج در همه عرصه ها مظهر مردم سالاری دینی است. “امام خامنه ای مد ظله العالی

تفکر بسیجی مبتنی بر معرفت، بصیرت، ایستادگی تا مرز شهادت وپیروی از ولایت است وتا آبیاری این شجره طیبه بااین تفکر انجام می شود تعالی آن در مسیر حرکت انقلاب اسلامی و الگو دهی اش به سایر کشورهای جهان اسلام ادامه خواهد داشت.

فرمانده معظم کل قوا در سخنان روز گذشته خود بر تقوای فردی و گروهی، بصیرت و بهره گیری از هیات های اندیشه ورز در ادامه راه بسیج تاکید فرموده وحضور بسیجیان را در عرصه های علمی، فرهنگی، اقتصادی و خدمت رسانی پرقدرت و اثرگذار توصیف کردند.

عمل به فرمایشات معظم له و بهره گیری از ظرفیت عظیم بسیج با روحیه انقلابی و جهادی می تواند راهگشایی موثر برای گرفتاری های کنونی جامعه باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن مدافع حرم، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و امام شهیدان، هفته بزرگداشت و روز بسیج را به همه بسیجیان دلیر ایران اسلامی بویژه دلاورمردان بسیجی حوزه انتخابیه ام تبریک گفته و عزت وسربلندی اسلام و مسلمین را تحت توجهات خداوند متعال وعنایات حضرت ولیعصر ارواحناله الفدا ودر پرتو پیروی از منویات بزرگ بسیجی انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی مسالت میکنم.

 

حسینعلی حاجی

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

چهارم آذر ماه ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *