آخرین اخبار

آقای حاجی: دستگاه های صادر کننده مجوز برای موسسه ثامن الحجج باید پاسخگوی تمامی افراد سپرده گذار باشند

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جمعه ۹۵/۷/۲در جمع سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) حضور یافت. آقای حاجی با بیان اینکه دستگاه های صادر کننده مجوز برای این موسسه ها باید پاسخگوی تمامی افراد سپرده گذار باشند، گفت: عملکرد بانک […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1395
کد مطلب : 23414

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جمعه ۹۵/۷/۲در جمع سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) حضور یافت.

آقای حاجی با بیان اینکه دستگاه های صادر کننده مجوز برای این موسسه ها باید پاسخگوی تمامی افراد سپرده گذار باشند، گفت: عملکرد بانک پارسیان به عنوان سرپرستی این موسسه درست نبوده و معتقدم شرایطی که جهت بازگشت سپرده افراد اعلام کرده صحیح نیست.

وی با اشاره به سوالی که به همراه آقای قاضی پور نماینده مردم ارومیه از وزیر دادگستری جهت پاسخگویی در این خصصوص کرده

بود، افزود: نامه هایی هم به وزیر کشور نوشتم و از ایشان پرسیدم، که شما ۲ ماه قبل از انتخابات سال ۹۴ در سفری که به مشهد داشتید در مصاحبه ای گفته بودید قبل از انتخابات این موضوع را حل می کنم، چرا تا کنون حل نشده است.

وی ادامه داد: وزیر کشور نیز نامه بنده را به استانداری خراسان ارجاع داده و پاسخ های استاندار خراسان هم برای بنده متقعاد کنند نبود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم به توضیحات وزیر دادگستری در جلسه پاسخگویی به سوال مطرح شده اشاره و خاطر نشان ساخت: مطالب آقای محمدی نیز قانع کننده نبود و مجدد بنده و آقای قاضی پور سوالی از سه وزیر دادگستری، کشور و اقتصاد و دارایی مطرح کردیم که هر سه وزیر در کنار هم جهت پاسخگویی حضور یابند و بتوانیم به نتیجه برسیم.

آقای حاجی به جلسه قبلی سپرده گذاران که برگزار شده بود اشاره کرد و اظهار داشت: بنده با پیگیری هایی که انجام دادم، نمایندگان شما را در تهران در مجلس شورای اسلامی دیدار کردم و در خصوص اموال موسسه و راه حل هایی که مطرح کردند گفتگو کردیم و جلسه ای هم با آقای سیف رئیس کل بانک مرکزی در حال هماهنگی هستیم که ان شاء الله بتوانیم این موضوع را حل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *