آخرین اخبار

در تذکر کتبی آقای حاجی مطرح شد: ضرورت حمایت از کشاورزان صیفی کار که محصولاتشان به دلیل موانع صادرات از جمله افزایش تعرفه واردات کشورهای همسایه در معرض نابودی است.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲۰/۲/۹۵ برابر ماده ۱۹۲ آئین نامه داخلی مجلس به آقای مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت حمایت از کشاورزان صیفی کار که محصولاتشان به دلیل موانع صادرات از جمله افزایش تعرفه واردات کشورهای همسایه […]

اشتراک گذاری
26 اردیبهشت 1395
کد مطلب : 21969

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲۰/۲/۹۵ برابر ماده ۱۹۲ آئین نامه داخلی مجلس به آقای مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت حمایت از کشاورزان صیفی کار که محصولاتشان به دلیل موانع صادرات از جمله افزایش تعرفه واردات کشورهای همسایه در معرض نابودی است. تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر آورده است:

جناب آقای وزیر کشاورزان صیفی کار(هندوانه کار )پس از یکسال زحمت و تلاش شبانه روزی که با هدف صادرات هندوانه  به کشورهای همسایه از جمله عراق متحمل هزینه های زیادی گردیده اند اکنون جهت صادرات محصولات خود به کشورهای هدف با مشکلات  و موانع متعدد از جمله افزایش تعرفه واردات توسط کشور عراق، محصولاتشان در معرض نابودی است.

لذا دستور فرمائید اقدامات لازم در خصوص رفع موانع صادرات صورت پذیرد.

scan0002

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *