آخرین اخبار

شب گذشته اتفاق افتاد:بی اخلاقی انتخاباتی با ضرب شتم یک هوادار

شب گذشته یکی از هواداران کاندیدای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی در جاده تاریک مسیر گز به خورزوق مورد ضرب و شتم قرار گرفت. به گزارش  پایگاه خبری شاهین نا؛ بانزدیک شدن به هفتم اسفند فضای تبلیغاتی انتخابات داغ تر می شود. در این میان کاندیداها با رایزنی و جلب حمایت نخبگان و سایر مردم سعی می کنند […]

اشتراک گذاری
06 اسفند 1394
کد مطلب : 21377

شب گذشته یکی از هواداران کاندیدای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی در جاده تاریک مسیر گز به خورزوق مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

IMG_04299-210x150

به گزارش  پایگاه خبری شاهین نا؛ بانزدیک شدن به هفتم اسفند فضای تبلیغاتی انتخابات داغ تر می شود. در این میان کاندیداها با رایزنی و جلب حمایت نخبگان و سایر مردم سعی می کنند تا سبد رای خود را پر کنند اما در این میان هستند کسانی که با ترویج بی اخلاقی و هنجارشکنی انتخاباتی سعی در عدم شکل گیری حماسه ای دوباره را در انتخابات می کنند تا به مقاصد شوم خود نایل شوند.

ما به عرصه انتخاباتی سالم اعتقاد داریم و باید تلاش کنیم همه گروه‌ها و جریان‌ها با توجه به این موضوع در عرصه رقابت حضور داشته باشند، هرکس حرف‌های خودش را در چهارچوب قانون بزند و طبق قانون و ضوابط عمل نماید در این مسیر رقابت سالم همه باید از توهین، تخریب، کارشنکی علیه رقیب دوری کنند و در ‌‌نهایت این مردم هستند که باید تشخیص دهند چه کسی شایستگی نماینده شدن دارد  و با رأی دادن او را به بهارستان بفرستند.

مطلع شدیم شب گذشته متاسفانه تعدادی از هواداران یکی از کاندیداها، هوادار کاندیدای رقیب خود را با استفاده از تاریکی شب و خلوت بودن جاده گز به خورزوق او را که تنها بوده فقط به دلیل هواداری و حمایت از کاندیدای رقیب و کمک به انجام تبلیغات محیطی وی مورد ضرب و شتم قرار داده و قصد آتش زدن محموله های تبلیغاتی همراه وی را داشتند که به محض مشاهده نور یک خودرو دیگر مضروب را که بیهوش شده بوده رها کرده و متواری می شوند.

این بداخلاقی‌ها زیبنده کسی که می‌خواهد وظیفه قانونگذاری را بر عهده بگیرد و زبان گویای مردم حوزه انتخابیه خود باشد  نبوده و نیست. این گونه رفتار‌ها ( تخریب، بی‌ادبی‌ها، هتاکی‌ها، شکستن حرمت‌ها و…)  هیچ کدام در شأن یک انسان واقعی نیست.

حماسه سازان :

م. هاشمی از طرفداران محبوب و متدین جناب آقای حاجی در دستگرد برخوار است که حوالی غروب آفتاب روز چهارشنبه محموله ای از اقلام تبلیغاتی را جهت استفاده در ستاد تبلیغات انتخاباتی دستگرد با سواری شخصی اش (پژو پارس) منتقل می نمود که توسط طرفداران یکی از کاندیدای دیگر خودرو اش متوقف و شدیداً مورد ضرب وشتم قرار گرفته و پیکر نیمه جانش با اطلاع دادن عابرین توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان گلدیس منتقل شده است.

آخرین خبرها حاکی است ضاربین توسط عوامل محترم انتظامی شناسایی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *