آخرین اخبار

فوری ؛ مهندس رضوی هم به نفع حاجی انصراف داد.

حماسه ای دوباره در راه است… خبری در راه است… جناب آقای مهندس رضوی در اجتماع باشکوه هواداران حاجی، ضمن تأکید بر اصلح بودن ایشان گفت: بنده آمده ام تا بگویم یکی از معدود نمایندگان فعال مجلس در طی دوره های اخیر جناب آقای حاجی است. این استاد دانشگاه ادامه داد: با وجودیکه مطالعه بسیار […]

اشتراک گذاری
03 اسفند 1394
کد مطلب : 21200

حماسه ای دوباره در راه است…

خبری در راه است…

جناب آقای مهندس رضوی در اجتماع باشکوه هواداران حاجی، ضمن تأکید بر اصلح بودن ایشان گفت: بنده آمده ام تا بگویم یکی از معدود نمایندگان فعال مجلس در طی دوره های اخیر جناب آقای حاجی است.

این استاد دانشگاه ادامه داد: با وجودیکه مطالعه بسیار زیادی راجع به منطقه داشتم خبردار شدم که آقای حاجی قرار است در سنگر بالاتری به خدمت مردم بپردازد و وقتی با عدم تغییر نظر ایشان و ماندنشان در همین حوزه انتخابیه روبه رو شدم تصمیم به کناره گیری به نفع ایشان گرفتم.

رضوی روحیه شجاعانه و دلسوزانه حاجی را بی نظیر توصیف کرد وافزود: خدا را شکر اقبال بسیار خوبی از طرف مردم در سطح حوزه انتخابیه نسبت به ایشان وجود دارد و این نوید یک پیروزی بزرگ را می دهد.

وی در پایان با بیان اینکه برنامه ریزی جامعی برای تبلیغات انجام داده و آماده برای رقابت بوده از اعضای ستادها و همه هوادارانش خواست با اقتدار از حاجی حمایت کنند.

حماسه ای دوباره- یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *