آخرین اخبار

پاسخ وزارت راه و شهرسازی به تذکر آقای حاجی

حماسه سازان ، علیرضا محفوظی معاون وزیر راه و شهرسازی به تذکر مورخ ۹۴/۹/۲۹نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت انعقاد قرارداد با کلیه کارکنان قراردادی پاسخ گفت. در این نامه آمده است: برابر اعلام اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، قرارداد کلیه […]

اشتراک گذاری
22 بهمن 1394
کد مطلب : 20987

حماسه سازان ، علیرضا محفوظی معاون وزیر راه و شهرسازی به تذکر مورخ ۹۴/۹/۲۹نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت انعقاد قرارداد با کلیه کارکنان قراردادی پاسخ گفت.

در این نامه آمده است:

برابر اعلام اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، قرارداد کلیه کارکنان قراردادی آن اداره کل در سال جاری تمدید و طبق ضوابط و مقررات نسبت به انعقاد قرارداد با آنان اقدام گردیده است. لیکن چنانچه مقصود انعقاد قرارداد مستقیم با نیروهای شرکتی می باشد به استناد بند ۲ بخشنامه شماره ۱۳۴۷۰۰ مورخ ۹۳/۱۱/۵سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مصوبات مربوط به انعقاد قرارداد مستقیم با نیروهای شرکتی ملغی الاثر اعلام گردیده است. ضمناً با توجه به اینکه بکارگیری نیروهای قراردادی صرفاً در محدوده قیود مقرر در تبصره ماده ۳۲ قانون مدیریت خدمات کشور امکان پذیر بوده و در حال حاضر تعداد نیروهای قراردادی اداره کل یاد شده فراتر از محدوده مذکور می باشد، لذا در شرایط کنونی انعقاد قرارداد مستقیم با نیروهای شرکتی بدلیل محدودیتهای قانونی امکان پذیر نمی باشد.

222

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *