آخرین اخبار

محورهای مطالبات در دیدار با استاندار اصفهان

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز دوشنبه ۹۴/۹/۲۳در دیدار با استاندار اصفهان، مطالبات قبلی را بررسی کرد. حسینعلی حاجی ضمن تشکر از استاندار اصفهان بخاطر برگزاری جلسه با حضور مدیران کل برای رفع مشکلات شهرستان شاهین شهر و میمه خواستار برگزاری […]

اشتراک گذاری
24 آذر 1394
کد مطلب : 20426

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز دوشنبه ۹۴/۹/۲۳در دیدار با استاندار اصفهان، مطالبات قبلی را بررسی کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تشکر از استاندار اصفهان بخاطر برگزاری جلسه با حضور مدیران کل برای رفع مشکلات شهرستان شاهین شهر و میمه خواستار برگزاری جلسه ای مشابه برای شهرستان برخوار شد.

وی همچنین خواستار پیگیری جبران خسارت سیل ۹۴/۴/۲۹به منازل، باغات و مزارع منطقه شد.

حاجی با اظهار خرسندی از رهاسازی آب در کانال های بل و حاجی آباد پیام تشکر کشاورزان را به استاندار ابلاغ کرد و گفت: امیدوارم مراحل بازگشایی بعدی آب به نحوی باشد که به کشت مردم آسیبی وارد نشود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عدم تحقق اعتبارات مازاد در سال ۹۳ و بی اطلاعی از مواد ۱۰ و ۱۲ از دکتر زرگرپور خواست نسبت به افزایش سود تسهیلات کشاورزی واکنش نشان دهد.

ایشان در پایان با اعلام اینکه تحرکاتی توسط برخی افراد منتسب به استانداری و فرمانداریها در زمینه انتخابات در حال انجام است، برخورد قانونی لازم را در این خصوص خواستار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *