آخرین اخبار

حاجی در آئین افتتاح کلانتری گلدیس خواستار ارتقاء جایگاه سازمانی نیروی انتظامی شهرستان شد.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۹۴/۷/۲۸در مراسم افتتاح کلانتری گلدیس شاهین شهر سخنرانی کرد. حاجی خطاب به سردار فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: جایگاه سازمانی فعلی انتظامی شهرستان شهرستان شاهین شهر و میمه پاسخگوی نیازهای انتظامی منطقه […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1394
کد مطلب : 19840

efk7

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۹۴/۷/۲۸در مراسم افتتاح کلانتری گلدیس شاهین شهر سخنرانی کرد.

حاجی خطاب به سردار فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: جایگاه سازمانی فعلی انتظامی شهرستان شهرستان شاهین شهر و میمه پاسخگوی نیازهای انتظامی منطقه نیست و سردار اشتری فرمانده محترم ناجا در دیدار اخیری که با ایشان داشتیم با ارتقاء این جایگاه موافقت نمود.

وی با اشاره به وعده سردار آقاخانی برای تحویل یک دستگاه خودرو به کلانتری مورچه خورت اظهار داشت: منطقه بسیار وسیع تحت پوشش این کلانتری با امکانات موجود، تحت اشراف کامل نیست و بایستی از نظر امکانات، تجهیزات و پرسنل تقویت شود.

حسینعلی حاجی همچنین خواستار ایجاد هرچه سریعتر کلانتری گرگاب با توجه به شرایط خاص مهاجرت پذیری این شهر شد و تصریح کرد: ورود فرهنگ های متفاوت و سرریز جمعیت از شاهین شهر به گرگاب لزوم تدبیر هرچه سریعتر برای ایجاد امنیت پایداررا به این شهر مذهبی می طلبد ضمن آنکه ایجاد این کلانتری کمک شایانی به کم شدن بار مسئولیتی شاهین شهر خواهد کرد.

ایشان موضوع اتباع بیگانه غیرمجاز را یکی از دغدغه های اصلی مردم عنوان کرد و افزود: حضور این افراد بدون هویت، مشکلات بسیار زیادی از بعد امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و بهداشتی بوجود آورده و لازم است برابر جلسه ای که در دفتر معاون سیاسی استاندار داشتیم، نسبت به رفع نگرانی بحق مردم اقدام کنید.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تغییر نام پلیس راه اصفهان – تهران به شاهین شهر – تهران و احداث ساختمان ستاد فرماندهی شهرستان را یاد آور شد و اضافه کرد: همه شأن ما بواسطه این مردم خوب و وفادار است، لازم است همه ما رفتار و برخوردمان را با این ولی نعمتان بهتر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *