آخرین اخبار

آقای حاجی با معاون صنایع وزیر صنعت،معدن وتجارت دیدار کرد.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۷/۱۹همراه با دو تن از صاحبان صنایع ، با حضور در ساختمان شماره ۲ وزارت صنعت، معدن و تجارت با آقای مهندس صالح نیا معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار و گفتگو کرد. آقای […]

اشتراک گذاری
26 مهر 1394
کد مطلب : 19795

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۷/۱۹همراه با دو تن از صاحبان صنایع ، با حضور در ساختمان شماره ۲ وزارت صنعت، معدن و تجارت با آقای مهندس صالح نیا معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار و گفتگو کرد.

آقای حاجی ضمن تشکر از آقای مهندس صالح نیا و معرفی اعضاء شرکت سپاهان لیفتر وشرکت وطن اظهار داشت: در سفر جنابعالی به شهرستان قرار شد جلسه ای با حضور اعضای شرکت و شما برگزار شود که تشکیل این جلسه هم در این راستا می باشد.

وی همچنین در این جلسه مشکلات شرکت صنایع مس قائم را نیز مطرح کرد.

آقای شعرباف از شرکت سپاهان لیفتر ضمن برشمردن مشکلات این شرکت، در خواست رفع موانع موجود و رفع مشکلات ارزی را مطرح و خواستار قرار گرفتن این شرکت در گروه ۱۰ شد.

آقای مظاهری نیز با اذعان به این که شرکت وطن از اولین شرکتهای موفق نساجی کشور می باشد راجع به مشکلات و بدهی های شرکت وطن توضیحاتی را ارائه نمود و در خصوص نرخ بالای تسهیلات این شرکت مطالبی را بیان و خواستار مساعدت در این خصوص شد.

آقای صالح نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز قول مساعد داد جلسه ای با حضور اعضای شرکت وطن و آقای روستا عضو هیئت مدیره بانک ملت و رئیس شرکت سرمایه گذاری بانک ملت و شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان جهت رفع مشکلات شرکت وطن برگزارکند و نیز برای رفع مشکل ارزی و قرار گرفتن درگروه ۱۰ شرکت سپاهان لیفتر قول مساعد داد درجلسه کمیته بررسی مطرح و دفاع نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *