آخرین اخبار

جمعی از معتمدین روستای حسن رباط گزارش عملکرد آقای حاجی را استماع کردند.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مقارن ظهر روز جمعه۹۴/۶/۱۳با حضور در جمع تعدادی از معتمدین محلی روستای حسن رباط گزارش اقدامات انجام شده در دوره نمایندگی را باستحضار آنان رساند. حاجی وظیفه اصلی نماینده را قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون توصیف کرد […]

اشتراک گذاری
18 شهریور 1394
کد مطلب : 19321

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مقارن ظهر روز جمعه۹۴/۶/۱۳با حضور در جمع تعدادی از معتمدین محلی روستای حسن رباط گزارش اقدامات انجام شده در دوره نمایندگی را باستحضار آنان رساند.

حاجی وظیفه اصلی نماینده را قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون توصیف کرد و افزود: حضور فعال و موثر در صحن علنی و کمیسیون تخصصی بودجه باعث نشده تا بنده از وظیفه عرفی پیگیری امور منطقه غافل شوم از طرفی سعی کرده ام همواره ارتباطم با توده مردم برقرار باشد تا بهتر حقایق را درک کنم.

ایشان به مصوبات سفیران خدمت هم اشاره کرد و گفت: بحمدلله کارهای خوبی در سطح حوزه انتخابیه از طریق همین مجرا انجام شد که بعضی از آنها آرزوی دهها ساله مردم بود به هر حال اگر بپذیریم که وضعیت فعلی بودجه ای دولت مناسب نیست با همدلی و تلاش بیشتر می توانیم بقیه مصوبات را نیز اجرایی کنیم.

وی در همنی زمینه ادامه داد: در یک روستای محروم مثلاً ۳۰ مصوبه سفیران خدمت داشته ایم و اگر می گوییم ۵۰% انجام شده یعنی ۱۵ کار اساسی در آن روستا صورت گرفته است و این به معنی حرکت روبه جلو و در مسیر پیشرفت است.

IMG_0447 IMG_0449

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *