آخرین اخبار

بازدید حسینعلی حاجی از اداره آبفای شاهین شهر و میمه

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۹۴/۶/۸در آخرین روز از هفته دولت با حضور در اداره آب و فاضلاب شهرستان شاهین شهر و میمه مسائل ومشکلات حوزه آب و فاضلاب را بررسی کرد. وی پس از اقامه نماز جماعت ظهر و […]

اشتراک گذاری
08 شهریور 1394
کد مطلب : 19146

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۹۴/۶/۸در آخرین روز از هفته دولت با حضور در اداره آب و فاضلاب شهرستان شاهین شهر و میمه مسائل ومشکلات حوزه آب و فاضلاب را بررسی کرد.

وی پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر طی سخنان کوتاهی در جمع کارکنان این مجموعه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هدف بنده از این بازدید عرض خدا قوت به شما عزیزان، کارکنان زحمتکش آب و فاضلاب است خوشبختانه با مدیریت خوب جناب آقای احمدزاده در این مدت اخیر هیچ گزارش مردمی مبنی بر بی احترامی یا عدم تکریم به بنده نرسیده و از این بابت از شما تشکر می کنم.

حاجی با بیان اینکه کمبود اعتبارات و خشکسالی موجبات بخشی از نارضایتی را فراهم کرده است افزود: البته پیام های مردم در خصوص کمبود آب یا مشکل فاضلاب بدستم می رسد اما با توجه به شرایط خاص اعتباری و خشکسالی عملاً آن دسته نارضایتی متوجه شما نیست.

ایشان با توجه به حادثه انفجار دفتر نخست وزیری و شهادت همزمان رئیس جمهور و نخست وزیر کشور، وقوع چنین رخدادی در سایر کشورها را به مثابه فروپاشی نظام آنها دانست و تصریح کرد: اگر نظام ما در آن زمان آسیب ندید فقط و فقط بخاطر مردمی بودن نظام ما و هدایتهای ولی فقیه بود پس اگر در ادامه هم می خواهیم نظام مان حفظ شود و استحکام یابد بایستی مردم را راضی نگه داریم و از ولی فقیه تبعیت کنیم و بهترین راه رضایت مردم، تکریم آنها در ادارات و رسیدگی به مشکلات آنهاست.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی سپس درجلسه ای با حضور مدیر و معاونین آبفای شاهین شهر و میمه به بررسی پروژه ها و چگونگی روند اجرای آنها پرداخت.

گفتنی است پیش از سخنان آقای حاجی، مهندس احمد زاده ضمن خیر مقدم به ایشان طی گزارشی اعلام کرد: تلاشهای نماینده محترم، محبوب و سخت کوش باعث شد تا در این مدت به اعتباراتی دست پیدا کنیم و پروژه ها را به پیش ببریم که شاید سالهای سال در شرایط عادی چنین اعتباری به شهرستان اختصاص نمی یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *