آخرین اخبار

متن تذکر شفاهی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهرومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی – صحن علنی – یکشنبه ۹۴/۴/۲۱

بسم الله الرحمن الرحیم *از جناب آقای روحانی می خواهم ؛اقتصاد مقاومتی را عملاً اجرایی کنند واردات بی رویه کالا ها را که تولید داخل کشور را به ورطه نابودی کشیده را متوقف کنند فکری برای رفع رکورد کنید که واحد های صنعتی وصنفی را دچار ورشکستگی کرده تدبیری کنید که از بیکار شدن کارگران […]

اشتراک گذاری
21 تیر 1394
کد مطلب : 18768

2014-05-23_195116

بسم الله الرحمن الرحیم

*از جناب آقای روحانی می خواهم ؛اقتصاد مقاومتی را عملاً اجرایی کنند واردات بی رویه کالا ها را که تولید داخل کشور را به ورطه نابودی کشیده را متوقف کنند فکری برای رفع رکورد کنید که واحد های صنعتی وصنفی را دچار ورشکستگی کرده تدبیری کنید که از بیکار شدن کارگران جلوگیری شود آیا می دانید تنها در ۵ ماه گذشته در حوزه انتخابیه اینجانب چندین هزار نفر از کار اخراج شدند؟

*پول گندم و جو خریداری شده کشاورزان را بپردازید و همه بدانند تحریم هراسی و خود تحریمی دو سهم مهلک برای اقتصاد کشور است لذا برای رفع آن باید اعتقادی برنامه ریزی کرد.

*از وزیر نیرو می خواهم دغدغه های کشاورزان در خصوص سهمیه آب چاه کشاورزی را جدی بگیرند ودر جهت رفع آن اقدام کنند.

*از وزیر محترم ورزش و جوانان انتظار است که با توجه به نقش عظیم بانوان در انقلاب اسلامی دفاع مقدس و دیگر صحنه های کشور، برای تأمین فضاهای اختصاصی ورزشی بانوان به طور جدی برنامه ریزی کند.

*از وزیر محترم ارشاد خواستاراین هستم قبل از اصلاح و رفع نگرانی مومنین و مراجع تقلید از اکران فیلم روز رستاخیز ممانعت بکند.

*از وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواهان پرداخت مستمری عقب افتاده بازنشستگان فولاد و ذوب آهن می باشم.

*از وزیر صنعت ، معدن و تجارت خواستارم فوراً به حادثه کشته شدن تعدادی از کارگران شریف ذوب آهن رسیدگی کند و مقصرین آن را اعلام بکنند و به خانواده های آنها و مجروحین رسیدگی کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *