آخرین اخبار

نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس: پیام مردم ایران به غرب دست نکشیدن از روحیه ضد‌استکباری است

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: پیام مردم ایران در روز جهانی قدس دست نکشیدن از روحیه ضد استکباری و فراموش نکردن جنایت‌های آمریکا و رژیم جعلی صهیونیست است. حسینعلی حاجی امروز در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: اهمیت روز جهانی قدس بر […]

اشتراک گذاری
20 تیر 1394
کد مطلب : 18764

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: پیام مردم ایران در روز جهانی قدس دست نکشیدن از روحیه ضد استکباری و فراموش نکردن جنایت‌های آمریکا و رژیم جعلی صهیونیست است.

حسینعلی حاجی امروز در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: اهمیت روز جهانی قدس بر کسی پوشیده نیست و شکوه حضور هرساله مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از درک صحیح ملت بصیر ایران و آزادی خواهان جهان از اهمیت این روز مهم را دارد.

وی با اشاره به دو ویژگی امسال روز جهانی قدس افزود: حضور باشکوه‌ مسلمین جهان در واکنش به جنایات ناشی از پیوند فرزندان ناخلف آل سعود و رژیم نامشروع اشغالگر قدس حاصلی جز ریختن خون‌ده‌ها مسلمان بی‌گناه از مردم یمن ندارد و بغضی گلوی ده‌ها میلیون انسان مسلمان غیرتمند در روز قدس می‌ترکد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس با اشاره به ویژگی دوم امسال روز جهانی قدس، تصریح کرد: مردم ایران در روز جهانی قدس امسال با شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل به غرب این پیام را مخابره کردند که چه مذاکرات هسته‌ای به توافق برسد و چه نرسد ذره‌ای در روحیه ضد استکباری مردم ایران تغییری ایجاد نخواهد کرد و مردم ایران جنایات آمریکا را فراموش نکرده و هیچ نشانه‌ای از وجود تغییر در خوی استکباری آن‌ها نمی‌بینید.

وی با بیان اینکه کشورهای غربی باید توجه داشته باشند که در اسلام حمایت از مظلومین و مستضعفین به‌عنوان یک اصل خدشه‌ناپذیر مطرح بوده است، خاطرنشان کرد: در همین راستا در کنار مردم مظلوم فلسطین خواهیم ایستاد، ضمن آنکه وجود رژیم منحوس اسرائیل ازنظر آن‌ها نامشروع بوده و تصمیم ملت‌های مسلمان برای نابودی این رژیم شکل‌گرفته و در این تصمیم چه تحریم‌ها ادامه یابد و چه ادامه نیابد، کمترین تزلزلی ایجاد نخواهد شد.

 حاجی در ادامه با اشاره سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد رژیم کودک‌کش اسرائیل که فرمودند اگر در مذاکرات به توافق برسیم یا نرسیم، ملت ایران هیچ‌گاه در دفاع از مظلوم ساکت نمی‌ماند و حامی مظلومان و دشمن اصلی ظالمان است، گفت: در هر صورت نابودی اسرائیل از اهداف اصلی و راهبردی انقلاب اسلامی ایران است و امنیت رژیم صهیونیستی به‌هیچ‌وجه تأمین نمی‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *