آخرین اخبار

حاجی در دولت آباد خبرداد:۲۷۶ امضای نمایندگان پای طرح حمایت از ۶ میلیون نفر از کار افتاده نیازمند.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۹۴/۳/۲۲در جمع گروه مشورتی ، معتمدین محلی و اعضای شورای اسلامی دولت آباد گزارشی از عملکرد سه ساله خود ارائه کرد. قانونگذاری و نظارت بخش اول سخنان آقای حاجی را بعنوان وظیفه اصلی نماینده […]

اشتراک گذاری
24 خرداد 1394
کد مطلب : 18472

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۹۴/۳/۲۲در جمع گروه مشورتی ، معتمدین محلی و اعضای شورای اسلامی دولت آباد گزارشی از عملکرد سه ساله خود ارائه کرد.

قانونگذاری و نظارت بخش اول سخنان آقای حاجی را بعنوان وظیفه اصلی نماینده بخود اختصاص داد.

وی حضور توأم با مطالعه و اخذ مشورت از متخصصین را لازمه اظهار نظر در کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات و صحن علنی مجلس دانست و تصریح کرد : در این مدت سه سال، فقط یک روز بخاطر حضور وزیر نیرو در استان مرخصی گرفته ام و بیش از ۶۳۶ پیشنهاد چاپ شده برای طرحها ولوایح مطرح شده و بیش از ۵۰۰ دقیقه اظهار نظر از بلندگوی مجلس نشانگر فعالیت نماینده شما در عرصه قانونگذاری است.

حسینعلی حاجی به طرح پیشنهادی در خصوص حمایت از ۶ میلیون نفر از کار افتاده اشاره کرد و افزود: بحمدلله با درک موقعیت نیازمندان واقعی و رفع فقرمطلق ، همکاران عزیزم در مجلس رویکردی بسیار مثبت به طرح نشان دادند و افتخار دارم دراین جا عرض کنم تاکنون ۲۷۶ امضاء پای این طرح نشسته و از این حیث رکورددار بیشترین امضاء پای یک طرح است.

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس نهم ، استفاده از ظرفیت های قانونی در بعد نظارت را ابزاری مهم برای اجرای قانون و استیفای حقوق مردم توصیف کرد وافزود : دراین مدت سه سال در این زمینه کوتاهی نکرده ام و هر آنچه احساس کرده ام به نفع نظام وبه سود ملت شریف است وارد عمل شده ام و سوابق بنده در این حوزه کاملاً شفاف است.

ایشان پیگیری مسائل عمرانی در حوزه انتخابیه را وظیفه عرفی برای نماینده تعریف کرد و اظهار داشت : علیرغم کاهش اعتبارات عمرانی کشور ، بیش از ۵۰ میلیارد تومان از رئیس محترم جمهور معاونین و وزراء دستور گرفته ایم و بحمدلله بیش از ۵۰% آن به نقدینگی رسیده وتحویل دستگاههای ذیربط اجرایی شده است.

حاجی در ادامه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای شهرستان برخوار و شهر دولت آباد در عرصه عمرانی وپیگیری های دیگر ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *