آخرین اخبار

دکتر سید محمود میری: اخذ مجوز راه اندازی دانشکده کشاورزی حبیب آباد کار ناممکنی است که آقای حاجی آنرا انجام داده است.

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۹۴/۲/۲۴با حضور در ساختمان دانشکده کشاورزی حبیب آباد در جلسه هیأت امناء این دانشگاه شرکت کرد. دکتر مدنی رئیس دانشگاه فنی استان اصفهان گزارشی از روند جاری راه اندازی تنها دانشکده کشاورزی استان […]

اشتراک گذاری
30 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 18131

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۹۴/۲/۲۴با حضور در ساختمان دانشکده کشاورزی حبیب آباد در جلسه هیأت امناء این دانشگاه شرکت کرد.

دکتر مدنی رئیس دانشگاه فنی استان اصفهان گزارشی از روند جاری راه اندازی تنها دانشکده کشاورزی استان اصفهان ارائه کرد و از زحمات بی شائبه آقای حاجی در اخذ مجوز و پیگیری تصویب مجوز در شورای عالی گسترش وزارت علوم سپاسگزاری نمود .

دکتر سید محمود میری سرپرست دفتر طرحهای عمرانی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور نیز با تحسین تلاش نماینده مردم در مجلس گفت : روند دانشگاه به گونه ای نیست که با توسعه و راه اندازی واحد جدید به این راحتی موافقت کند و به هر صورت اخذ دو مجوز برای دو شهرستان و راه اندازی آنها با سرعت کار نا ممکنی بوده که آقای حاجی آنرا انجام داده است قدر این موقعیت را بدانید و تلاش کنید تا انشاالله این دانشکده به یک مرکز بزرگ تبدیل شود.

در ادامه حسینعلی حاجی با اظهار خرسندی از درج نام مرکز حبیب آباد در دفترچه کنکور سراسری سال ۹۴ رهنمود های لازم را جهت ادامه کار به هیأت امناء ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *