آخرین اخبار

آقای حاجی درجمع خادمین افتخاری امام زاده نرمی (ع)

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۹۴/۲/۱۷با حضور در حسینیه امامزاده نرمی به ایراد سخنرانی پرداخت. آقای حاجی گفت: افتخار می کنم که در جمع خادمین افتخاری این امامزاده هستم و تنها یک مطلب را تقدیم می کنم و آن اینکه شما […]

اشتراک گذاری
22 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17957

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۹۴/۲/۱۷با حضور در حسینیه امامزاده نرمی به ایراد سخنرانی پرداخت.

آقای حاجی گفت: افتخار می کنم که در جمع خادمین افتخاری این امامزاده هستم و تنها یک مطلب را تقدیم می کنم و آن اینکه شما به جهت اعتقاد درونی که به ساحت مقدس اهل البیت(ع) دارید و حتماً بین خود و خدای خودتان حساب و کتابی کرده اید و برای وقتی که خدمت به این مکان مقدس می گذارید، تشکر می کنم و آرزوی توفیق را از خدای منان خواستارم.

وی افزود: چون دل و قلب شما برای دوستداران اهل البیت در سراسر دنیا می تپد به شما دوستداران ولایت و رسالت عرض می کنم که چشم تمام ارادتمندان به ساحت مقدس آل رسول(ع) به ایران اسلامی است وشما الگویی برای آنهاهستید.

ایشان سپس به مباحث مربوط به داعش و جنایاتشان در عراق ، لبنان ، سوریه و یمن پرداخت وگفت : کشته شدن مردم مظلوم یمن به دست آل سعود به خاطر این است که آنها دوستدار اهل البیت(ع) هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *