آخرین اخبار

حاجی : صداقت وشفافیت لازمه همدلی و همزبانی است.

سالن کتابخانه عمومی مرحوم روح الامین شهر گرگاب عصر روز پنجشنبه ۹۴/۲/۰۳میزبان جلسه مشترک ائمه جماعات ، گروه مشورتی محلی ، شورای اسلامی و معتمدین با نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی بود. پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ، رئیس دفتر نماینده مردم در […]

اشتراک گذاری
07 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17754

سالن کتابخانه عمومی مرحوم روح الامین شهر گرگاب عصر روز پنجشنبه ۹۴/۲/۰۳میزبان جلسه مشترک ائمه جماعات ، گروه مشورتی محلی ، شورای اسلامی و معتمدین با نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی بود.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ، رئیس دفتر نماینده مردم در مجلس ضمن ارائه توضیحاتی به فلسفه تشکیل جلسه پرداخت و اظهار داشت : اکنون حدود ۳۵ ماه از آغاز مسئولیت آقای حاجی به عنوان وکیل مردم در قوه مقننه می گذرد و به هر حال ایشان علاوه بر فعالیت در صحن علنی و کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ، نسبت به پیگیری مسائل عمرانی و در جهت پیشرفت منطقه اهتمام جدی داشته است و در همین راستا ضمن برگزاری جلسات متعدد با اعضای گروه مشورتی محلی خود در شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه از نظرات شورای اسلامی و نخبگان هم بهره برده است این جلسه نیز بدنبال همان جلسات برگزار می شود و انشاالله در پایان ، گزارشی از فعالیت سه ساله ارائه خواهد شد.

مهندس شاهرجبیان رئیس شورای اسلامی گرگاب با عرض خیر مقدم به حضار افزود : آنچه در این مدت فعالیتم از آقای حاجی دریافت کردم پیگیری مجدانه و تلاش و پشتکار مثال زدنی است. بسیاری از مشکلات این شهر با جدیت ایشان حل شد و امیدواریم مابقی مسائل نیز مرتفع شود.

وی در ادامه مروری بر اقدامات انجام شده ، موضوعات در حال پیگیری و تقاضاهای حل نشده کرد و از نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خواست همچون گذشته یاریگر شورای اسلامی باشد.

حجت الاسلام و المسلمین شاه نظری امام جماعت مسجد جامع شهر سخنران بعدی این جلسه بود وی که به نیابت از ائمه جماعات مساجد شهر سخن می گفت حاجی را نماینده ای خستگی ناپذیر توصیف و اضافه کرد : فعالیت های شبانه روزی جناب آقای حاجی بر کسی پوشیده نیست کمتر نماینده ای را سراغ داریم که مثل ایشان برای مردم تلاش کند و از این بابت زحمات ایشان را ارج می نهیم.

امام جماعت مسجد جامع گرگاب در ادامه ، تخصیص بودجه برای شهر ، تلاش برای رفع بیکاری ، توجه به امور ورزشی ، رسیدگی به مشکلات مجموعه بوستان را یادآورشد و از سکونت اتباع افغانی در شهر انتقاد کرد.

آقای مهدی بیدرام آخرین فردی بود که پیش از سخنان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه / برخوار درمجلس شورای اسلامی به نمایندگی از جوانان گرگاب مطالبی را در خصوص مسائل فرهنگی ، مدیریتی و اقتصادی عنوان کرد.

سخنران پایانی این جلسه حسینعلی حاجی بود که با تبریک ایام ماه رجب و خوش آمد به حضار آغاز شد.

وی به مسائل منطقه ای بخصوص تحولات یمن اشاره کرد و افزود : عقب نشینی ائتلاف سعودی – غربی و اعلام آتش بس ، همان مالیده شدن بینی سعودی ها به خاک بود که وعده آنرا چندی پیش مقام معظم رهبری داده بود .

حاجی با بیان اینکه مصداق همدلی و همزبانی برگزاری همین جلسات است گفت: باید با هم شفاف وبا صداقت صحبت کنیم ، مردم را محرم بدانیم حرفشان را بشنویم و به آنها عملکرد خودمان را گزارش کنیم. بنده هم در همین جا اعلام می کنم علیرغم تلاشهای زیادی که صورت گرفته است آنچه باید در شأن مردم انجام شود ، انجام نشده است اما از آن طرف هم عرض می کنیم تمام وقتمان را برای کمک به مردم گذاشته ایم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده در حوزه قانونگذاری و پیگیری های صورت گرفته برای شهر گرگاب ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *