آخرین اخبار

بیان مشکلات شهرستان شاهین شهر و میمه از زبان حاجی دلیگانی درجلسه شورای اداری شهرستان با حضور نماینده ی ویژه دولت و وزیر ورزش و جوانان

(عکس آرشیو) به گزارش تبسم، جلسه ی شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور گودرزی نماینده ی ویژه رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان در محل فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار گردید. این جلسه با حضور ائمه جماعات شهرستان، حسینعلی حاجی نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار […]

اشتراک گذاری
16 بهمن 1393
کد مطلب : 16538

اداری(عکس آرشیو)

به گزارش تبسم، جلسه ی شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور گودرزی نماینده ی ویژه رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان در محل فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار گردید.

این جلسه با حضور ائمه جماعات شهرستان، حسینعلی حاجی نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، علیرضا بصیری فرماندار شهرستان، بخشداران، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی،مسئولین ادارای و فرماندهان نظامی و انتظامی و اصحاب رسانه تشکیل گردید.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی با عنایت به سفر ریاست جمهور و هیات همراه به استان اصفهان افزود: امیدواریم که جمع بندی سفر به جایی برسد که اثرات مثبتی برای استان و بویژه شهرستانهای حوزه انتخابی داشته باشد.

حاجی دلیگانی با اشاره به وجود مشکلات عمده در شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: اولین مطلب که داریم بحث اصفهانی بودن ماست، چون اصفهانی هستیم و به اصفهان نزدیک هستیم خدماتی به ما تعلق نمی گیرد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:از جمله مشکلات و معضلات شهرستان شاهین شهر و میمه مواردی از قبیل: شبکه فرسوده فاضلاب شهری، کمبود آب کشاورزی، کمبود فضاهای آموزشی و تحصیلی، نبود پزشک متخصص در شهرستان برای نمونه متخصص مغز و اعصاب و دیگر تخصص های پزشکی، مشکلات نقدینگی واحدهای صنعتی، دامداران و مرغداران می باشد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در ادامه افزود: با توجه به اینکه شهرستان میزبان نماینده ی ویژه دولت و از طرفی وزیر ورزش و جوانان می باشد شایسته است با توجه به اینکه جمعیت شهرستان از لحاظ سنی جمعیتی جوان می باشد شایسته است نگاه ویژه به مشکلاتی چون اشتغال ، مسکن ، ازدواج و ورزش بانوان، که بر سر راه جوانان این شهرستان قرار دارد شده و در جهت رفع این مشکلات چاره ای اندیشید.

حسینعلی حاجی دلیگانی در پایان از نماینده ویژه رئیس جمهور  و وزیر ورزش و جوانان ضمن اشاره به خواسته های مردم شهرستان از رئیس جمهورشان به موارد زیر اشاره و خواستار انعکاس موارد خواسته شده به ریاست جمهور و هیات همراه شد.

۱-تخصیص ماده ی ۱۵ در فهرست بودجه توسط دولت تدبیر و امید جهت اجرای متروی شاهین شهر-اصفهان.

۲-ارتقای بخش میمه به شهرستان.

۳-ایجاد منطقه ی ویژه هوایی در شهرستان.

۴-ایجاد منطقه ی آزاد گردشگری و طبیعت گردی در بخش میمه(حیات وحش موته).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *