آخرین اخبار

برگزاری جلسه مقدمات سفر رئیس محترم جمهور

آقای حاجی ساعت ۱۲روز چهار شنبه۹۳/۱۱/۰۸با حضور در ساختمان  معاونت اجرائی ریاست جمهوری با آقای دکتر  احمدیه و آقای زنجانی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار درخواست ها وپیشنهادات آقای حاجی جهت سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان با توجه به هماهنگی قبلی با استاندار محترم اصفهان، لیست پروژه های سال ۹۴ ، […]

اشتراک گذاری
15 بهمن 1393
کد مطلب : 16511

تدبیر

آقای حاجی ساعت ۱۲روز چهار شنبه۹۳/۱۱/۰۸با حضور در ساختمان  معاونت اجرائی ریاست جمهوری با آقای دکتر  احمدیه و آقای زنجانی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار درخواست ها وپیشنهادات آقای حاجی جهت سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان با توجه به هماهنگی قبلی با استاندار محترم اصفهان، لیست پروژه های سال ۹۴ ، پروژه های ملی و استانی ونیز پروژه های جدول ۲۰ شهرستان های استان جهت پیگیری پیشنهاد شد و مقررگردیدتعدادی از پروژه هایی که  در سطح شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار که از مطالبات مردم است ،در سفر استانی منظور گردد.

آقای حاجی با توجه به حضور یکی از وزرا در شهرستانهاگفت: پیشنهاد ما برای نماینده رئیس جمهوری در شهرستان آقای دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی ، آقای نعمت زاده وزیر صنعت و معدن ، آقای چیت چیان وزیر نیرو  ویا آقای دکتر گودرزی وزیر ورزش وجوانان می باشد و پیشنهاد می شود از مجموعه لوازم خانگی اسنوا و مجتمع گلخانه ای پارادایس  بازدید شود. موضوع ورزشگاه نقش جهان، وضعیت فاضلاب برخوار ومیمه و مترو شاهین شهر از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه پیشنهاد دادکه یک منطقه ویژه اقتصادی با محوریت بخش خصوصی در منطقه احداث شود که با پیشنهاد آقای احمدیه قرارشد از طریق آقای مهندس ترکان پیگیری شود.

در پایان این جلسه آقای احمدیه از آقای حاجی به خاطر تشکیل این جلسه جهت هماهنگی لازم  وکمک به پروژه های نیمه تمام تشکر و قدردانی کرد.    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *