آخرین اخبار

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان در بخش میمه

در ادامه اجرای برنامه حضور مدیران کل در بخشها ورسیدگی به موضوعات ومشکلات شهرها و روستاها، این بار نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی با دعوت از آقای میر محمدصادقی، به بررسی مباحث مربوط به آب در بخش میمه پرداخت. در این جلسه مردم ومسئولان روستاها وشهرهای: میمه، وزوان، […]

اشتراک گذاری
21 دی 1393
کد مطلب : 16314

در ادامه اجرای برنامه حضور مدیران کل در بخشها ورسیدگی به موضوعات ومشکلات شهرها و روستاها، این بار نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی با دعوت از آقای میر محمدصادقی، به بررسی مباحث مربوط به آب در بخش میمه پرداخت.

در این جلسه مردم ومسئولان روستاها وشهرهای: میمه، وزوان، لای بید، موته، لوشاب، حسن رباط، زیادآباد، ونداده و خسرو آباد مسائل خود را در حضور آقای حاجی با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان مطرح ودر خصوص  موارد طرح شده اتخاذ تصمیم گردید.

صدور مجوز برای چاه های کشاورزی فاقد پروانه، حفرچاه فضای سبز، پلمپ شدن  چاه های غیر قانونی در جاده جوشقان، افزایش بهره برداری از چاه های موجود، چاه های کم عمق واقع در منازل، تخصیص آب برای صنایع، مجوز چاه برای گلخانه وقطب دامداری، واعتراض به حفر چاه در مجاورت قنات از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *