آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس: پروژه گلاب ۲ در اصفهان تعطیل شد

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین شهر ومیمه/برخواردر مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه گلاب ۲ در اصفهان در سفر وزیر نیرو به چهارمحال و بختیاری تعطیل شد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون توقف پروژه گلاب ۲ توسط وزیر نیرو، اظهار کرد: وزیر نیرو به اتفاق چند نفر از نمایندگان استان چهار […]

اشتراک گذاری
18 مرداد 1393
کد مطلب : 14740

زاینده رود

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین شهر ومیمه/برخواردر مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه گلاب ۲ در اصفهان در سفر وزیر نیرو به چهارمحال و بختیاری تعطیل شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون توقف پروژه گلاب ۲ توسط وزیر نیرو، اظهار کرد: وزیر نیرو به اتفاق چند نفر از نمایندگان استان چهار محال و تعدادی از اهالی به وسیله یک فروند هلی کوپتر بر سر پروژه گلاب ۲ که در استان اصفهان بوده رفته و دخالت کرده و پروژه را تعطیل کردند.

حاجی گفت: بحث ما هم با وزیر و هم با آقای رئیس جمهور است که  البته ما در گذشته هم گفته بودیم که این وزیر ثبات قدم و نظر ندارد و در این موضوع هم نشان داد که ثبات نظر ندارد.

وی بیان کرد: در جلسه‌ای که با حضور رئیس مجلس داشتیم خود وزیر اعلام کرد که گلاب ۲ از نظر ما کارشناسی است و ما هم گفتیم پروژه شروع شود و مشکلی هم ندارد و در جلسه‌ای هم که معاون امور آب وزیر نیرو بود حتی برای شروع خط انتقال آب از محل گلاب ۲ به شبکه اصفهان بزرگ اعتبار تخصیص دادند.

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه/برخواردر مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بعد از این صحبت‌ها و تخصیص اعتبارات دوباره وزیر وقتی به استان چهار محال می‌رود و تحت تاثیر و فشار چند نفر از نمایندگان این استان که بی‌جهت و غیر کارشناسی می‌خواهند حرف خود را به کرسی بنشانند، قرار گرفته و پروژه را تعطیل می‌کند.

انتهای پیام/ ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *