آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس: دلواپسی مذاکرات هسته‌ای، از نگرانی‌های جوانان است

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جوانان برای ابراز نگرانی خود در برابر برخی مسائل در کنار قبور شهدا تجمع کردند که البته به نظر من دلواپسی درباره مذاکرات هسته‌ای، یکی از نگرانی‌های جوانان ما است. حسینعلی حاجی دلیگانی در حاشیه همایش دلاوران دلواپس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در […]

اشتراک گذاری
05 خرداد 1393
کد مطلب : 13789

دلواپسی2

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جوانان برای ابراز نگرانی خود در برابر برخی مسائل در کنار قبور شهدا تجمع کردند که البته به نظر من دلواپسی درباره مذاکرات هسته‌ای، یکی از نگرانی‌های جوانان ما است.

حسینعلی حاجی دلیگانی در حاشیه همایش دلاوران دلواپس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار کرد: من این جوانان را که می‌بینم یاد فرمایشات مقام معظم رهبری می‌افتم که فرمودند اتکای انقلاب اسلامی به همین جوانان است.

وی افزود: امروز همین جوانان برای ابراز نگرانی خود در برابر برخی مسائل در کنار قبور شهدا تجمع کردند که البته به نظر من دلواپسی درباره مذاکرات هسته‌ای، یکی از نگرانی‌های جوانان ما است.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نگرانی دوم از بابت مسائل فرهنگی است و وقتی می‌شنویم که ۱۴ هزار جلد کتاب درباره تطهیر فرهنگی رژیم پهلوی نوشته شده، بار دیگر نگران می‌شویم.

دلواپسی1

وی با اشاره نگرانی‌هائی از باب عدم اجرای عدالت خاطرنشان کرد: در دهه پیشرفت و عدالت، عمل نکردن به عدالت نگرانی دیگر ما است و هم‌چنین بازگشت دوباره فتنه‌گران نگرانی دیگر را به دغدغه‌های جوانان ما اضافه می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *