آخرین اخبار

حاجی به تسنیم خبر داد ۲۹ اردیبهشت؛ تعیین تکلیف استیضاح چیت‌چیان

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس از تعیین تکلیف استیضاح وزیر نیرو در نشست مشترک هیئت‌رئیسه مجلس و استیضاح‌کنندگان خبر داد و گفت: این نشست در روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود. حسین حاجی دلیگانی یکی از طراحان استیضاح وزیر نیرو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به آخرین وضعیت […]

اشتراک گذاری
22 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13640

139210251158094541919943

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس از تعیین تکلیف استیضاح وزیر نیرو در نشست مشترک هیئت‌رئیسه مجلس و استیضاح‌کنندگان خبر داد و گفت: این نشست در روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

حسین حاجی دلیگانی یکی از طراحان استیضاح وزیر نیرو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به آخرین وضعیت استیضاح چیت‌چیان در مجلس، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است نشستی بین ضرغام صادقی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس و نیز استیضاح‌کنندگان چیت‌چیان برگزار شود.

وی افزود: قرار است این نشست در روز دوشنبه هفته آینده ۲۹ اردیبهشت برگزار و وضعیت استیضاح وزیر نیرو در مجلس تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس، اظهار داشت: قرار است در این نشست چیت‌چیان توضیحاتی را در مورد اقداماتش در زمینه حفر تونل گلاب ۲ که به انتقال آب از استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری و خوزستان مربوط است به استیضاح‌کنندگان ارائه کند که اگر توضیحات وی قانع‌کننده باشد، نمایندگان استیضاح‌کننده از استیضاح‌شان صرف‌‌نظر می‌کنند، در غیر این صورت، استیضاح به جریان می‌افتد.

حاجی‌دلیگانی تأکید کرد: بنده معتقدم چیت‌چیات آدم خوبی است، اما از او می‌خواهم که برای اتخاذ تصمیماتش از اطلاعات درستی استفاده کند و مبنای تصمیماتش را براساس اطلاعات صحیح قرار دهد. البته این توصیه نه تنها باید در این مورد اخیر، بلکه در تمامی موارد باید رعایت شود.

به گزارش تسنیم، حسین حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس و یکی از طراحان استیضاح وزیر نیرو از تشکیل کمیته‌ای ۳ نفره برای بررسی استیضاح چیت‌چیان خبر داده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *