آخرین اخبار

آقای حاجی : به حمدالله پروژه فاضلاب شهرستان برخوار در ردیف بودجه سالهای ۹۲ و۹۳ قرار گرفت

(عکس آرشیو) نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۱۳۹۳/۲/۱۱همزمان با اذان مغرب به مسجد الکریم روستای محسن آباد رفت و همنشین مردم شد. آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همراه اهالی این روستا به ایراد سخن پرداخت و ضمن تبریک […]

اشتراک گذاری
15 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13581

IMG_3062 copy

(عکس آرشیو)

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۱۳۹۳/۲/۱۱همزمان با اذان مغرب به مسجد الکریم روستای محسن آباد رفت و همنشین مردم شد.

آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همراه اهالی این روستا به ایراد سخن پرداخت و ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب، میلاد امام محمد باقر(ع)، میلاد مسعود امام علی(ع) و مبعث ختم المرسلین(ص) را به حضار تبریک گفت و آرزوی بهرمندی از فیوضات این ماه را برای همگان داشت.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با تأکید بر اینکه مطالبی که شما بیان می کنید در تصمیم گیری و قانون گذاری لحاظ می شود گفت: خدا را شاکرم که خواست برای چندمین بار خدمت شما برسیم و مطالب شما را چه در سطح جهانی، چه در سطح ملی و چه در سطح محلی از نزدیک بشنویم و دراین راستا و انتقال آنها تلاش کنیم.

ایشان به بیان وظایف نماینده پرداخت و افزود: وظیفه اصلی نماینده قانون گذاری است که معمولاً اخبار آن از طریق رسانه ها کمتر به اطلاع مردم می رسد و البته به لطف خدای متعال روزهای پنجشبه برنامه ملاقات مردمی را برگزار می کنیم که آنجا نیز پای درددل مردم می نشینیم و در حدی که برایمان مقدور است به مشکلات آنان رسیدگی می کنیم.

آقای حاجی یکی دیگر از وظایف نماینده را نظارت بر اجرای قانون دانست و اظهار داشت: آنجایی که احساس می کنیم انحرافی در اجرای قانون است بایستی از ابزارهای قانونی استفاده کنیم.

عضو کمیسیون برنامه‏ بودجه و محاسبات مجلس اعلام مواضع در خصوص مسائل مختلف کشور در جهت حفظ منافع ملی را حق دیگر نماینده عنوان نمود و ادامه داد: شهدای عزیز جان خود را در راه حفظ نظام و انقلاب تقدیم کردند و ما نبایستی در مقابل تضعیف منافع ملی و دینی خود کوتاه بیائیم و زحمات مردم و به خصوص ایثارگران را در جهت تثبیت انقلاب ،محافظت می کنیم.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود در حوزه مسائل خارجی به یاوه گویی یکی از فرماندهان گردان های تکویری که گفته بود پس از سوریه به عراق و ایران خواهیم رفت و حمام خون شیعیان را به راه خواهیم انداخت اشاره ای داشت و گفت: بایستی نسبت به مسلمانان و شیعیان حساس باشیم، هرگز اجازه نمی دهیم عده ای افراطی مسلمان نما تهدیدات خود را نسبت به اماکن مقدس مان در سوریه و عراق عملی کنند.

آقای حاجی در خصوص پیگیری ایجاد فاضلاب در شهرستان برخوار که یکی از معضلات اصلی این شهرستان است نیز گفت: به حمدالله پروژه فاضلاب شهرستان برخوار در ردیف بودجه سالهای ۹۲ و۹۳ قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *