آخرین اخبار

اختصاصی تسنیم/ دعوت نمایندگان اصفهان از رئیس جمهور برای سفر به اصفهان

خبرگزاری تسنیم: نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با امضای نامه‌ای از رئیس جمهور برای سفر به اصفهان پیرامون بررسی مشکلات استان از جمله مشکلات آب، دعوت کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، در نامه ارسالی نمایندگان مردم شهرستان‌های استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای از رئیس جمهور برای […]

اشتراک گذاری
19 فروردین 1393
کد مطلب : 13353

139212061520584352209333

خبرگزاری تسنیم: نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با امضای نامه‌ای از رئیس جمهور برای سفر به اصفهان پیرامون بررسی مشکلات استان از جمله مشکلات آب، دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، در نامه ارسالی نمایندگان مردم شهرستان‌های استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای از رئیس جمهور برای سفر به اصفهان دعوت کردند.

این نمایندگان از حسن روحانی خواستند که هرچه سریعتر به اصفهان سفر کرده و مشکلات استان که یکی از مهم‌ترین آنها مشکل آب بوده را بررسی کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه /برخواردر مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با تایید این خبر اظهار کرد: در این نامه که توسط نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی امضا شده، از رئیس جمهور خواسته شده که هرچه سریعتر برای بررسی مشکلات استان، به این استان سفر کند.

وی افزود: حل مشکلات آب، از مهم‌ترین دلایل دعوت از رئیس جمهور به اصفهان به شمار می‌رود.

انتهای پیام/ ق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *