آخرین اخبار

اهالی روستای شورچه: آقای حاجی ما هر چه آب می خوریم به شما دعا می کنیم

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۳۹۳/۱/۱۵از روستاهای کم جمعیت شهرستان برخوار بازدید کرد. اولین مقصد آقای حاجی روستای مرغ بود که ساعت ۹ صبح همنشین اهالی این روستا شد. ایشان با حضور در مسجد روستا ضمن گفتگو با اهالی در خصوص برق رسانی […]

اشتراک گذاری
18 فروردین 1393
کد مطلب : 13329

IMG_0929 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۳۹۳/۱/۱۵از روستاهای کم جمعیت شهرستان برخوار بازدید کرد.

اولین مقصد آقای حاجی روستای مرغ بود که ساعت ۹ صبح همنشین اهالی این روستا شد.

IMG_0965 copy

ایشان با حضور در مسجد روستا ضمن گفتگو با اهالی در خصوص برق رسانی به زمین های تفکیکی، ساخت حسینیه، آسفالت ترانشه های آب و گاز، حمل و نقل و افزایش میزان آب با مسئولین ذیربط تماس تلفنی گرفت و پیگیری کرد.

آقای حاجی سپس در روستاهای سنگلاخ و شور آباد حضور یافت و ضمن گفتگو با اهالی این روستاها از نزدیک با مسائل و مشکلات آنها آشنا شد.

IMG_0978 copy

برنامه بعدی عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی همنشینی با اهالی روستای شورچه بود. موضوع تأمین آب شرب که توسط آقای حاجی پیگیری و تأمین شده باعت خوشحالی اهالی بود و گفتند: آقای حاجی ما هر چه آب می خوریم به شما دعا می کنیم.

IMG_0992 copy

 جابجایی تیر برق و تغییر مسیر بر تکمیل حسینیه نیمه کاره روستا و لایروبی قنات موضوعاتی بود که اهالی مطرح کردند و آقای حاجی طی تماس تلفنی به مسئولین ذیربط اطلاع داد.

IMG_0996 copy

روستای دنبی مقصد بعدی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و سپس در روستای علی آباد چی و روستای پروانه حضور یافت و با اهالی به گفتگو نشست.

IMG_0921 copy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *