آخرین اخبار

سخنران پیش از خطبه های جمعه کمشچه: ابلاغ سیاست های مقاومتی در بهترین مقطع انقلاب اسلامی انجام شد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۳۹۲/۱۲/۱۶در جمع نمازگزاران جمعه کمشچه حضور یافت وبه عنوان سخنران قبل از خطبه ها به ایراد سخن پرداخت. تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان بخش اول سخنان ایشان بود. وی در همین زمینه […]

اشتراک گذاری
18 اسفند 1392
کد مطلب : 12858

IMG_8358 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۳۹۲/۱۲/۱۶در جمع نمازگزاران جمعه کمشچه حضور یافت وبه عنوان سخنران قبل از خطبه ها به ایراد سخن پرداخت.

تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان بخش اول سخنان ایشان بود.

وی در همین زمینه گفت: لزوم حفظ استقلال و جلوگیری از وابستگی توصیه اکید معظم له به مسئولین در کنار دیگر توصیه ها بود. اکنون در شرایطی قرار داریم که دندان طمع دشمنان به سمت ما تیزتر شده و غفلت بعضی عناصر داخلی نیز به این طمع ورزی کمک می کند. استکبار احساس می کند اگر به پای میز مذاکره رفته ایم اجازه می دهیم استقلال مان را مورد هجمه قرار دهند در حالیکه اصلاً اینگونه نیست. ما ملتی آزاده و مقاوم هستیم و پای استقلال میهن مان تا پای جان می ایستیم.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به بخش دیگری از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اشاره و اضافه کرد: مرز بندی شفاف با دشمن، امر دیگر ایشان به مسئولین بود. ما باید بدانیم خاصیت گرگ، گرگ صفتی است و از این خو دست بر نخواهد داشت و اگر خیال کنیم غربی ها دشمنی هایشان را با ما کنار می گذارند خیال باطلی داریم چرا که تجربه نشان داده است آنها به خودشان هم رحم نمی کنند. شنود تلفنی و جاسوسی آمریکائی ها از شرکایشان با موضوع اخیر اوکراین نمونه ای از خیانت به هم پیمانان است.

آقای حاجی ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط حضرت ایت اله العظمی خامنه ای (مد ظله) را در بهترین مقطع انقلاب اسلامی دانست و افزود: در شرایطی که تمرین کردیم راه مذاکره را و احساس کردیم تمامی مشکلات مان از راه مذاکره قابل حل است مقاوم کردن اقتصاد نسخه شفابخشی بود که در بهترین زمان ممکن در طول انقلاب اسلامی برای رفع گرفتاری هایمان پیچیده شد و امیدواریم آن قدر توجه به درون ظرفیت های داخلی را مد نظر قرار دهیم که با کوچک ترین تحریم و اخمی از سوی استکبار همه چیزمان به هم نریزد.

IMG_8352 copy

ایشان در پایان ضمن تقدیر از حجت الاسلام و المسلمین حق شناس امام جمعه محترم کمشچه، اظهار امیدواری کرد نماز جمعه این شهر همچنان با شکوه به عنوان مظهر وحدت همه مردم برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *