آخرین اخبار

آقای حاجی در شورای اداری شهرستان برخوار: تأمین امنیت، اولین حق مردم از حاکمیت است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار شرکت کرد و به ایراد سخن پرداخت. ایشان ضمن عرض خدا قوت به همه متولیان و پرسنل دستگاه های اجرایی، عمومی، شهرداری، دهیاری واعضای شوراهای اسلامی آنها رابه همت بیشتر برای خدمت […]

اشتراک گذاری
05 اسفند 1392
کد مطلب : 12658

IMG_7703

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار شرکت کرد و به ایراد سخن پرداخت.

ایشان ضمن عرض خدا قوت به همه متولیان و پرسنل دستگاه های اجرایی، عمومی، شهرداری، دهیاری واعضای شوراهای اسلامی آنها رابه همت بیشتر برای خدمت رسانی مطلوب به مردم دعوت کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری مرحله دوم سفیران خدمت اشاره کرد و افزود: از تمامی مدیرانی که در انجام مصوبات اهتمام جدی از خودشان نشان دادند صمیمانه تشکر می کنم وامیدوارم با برگزاری دور دوم سفیران خدمت تعداد دیگری از مشکلات شهرها و روستاها مرتفع شود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس نهم، ضمن خیر مقدم و تبریک به حجت الاسلام حق شناس امام محترم جمعه کمشچه، سخنان حجت الاسلام سرافراز امام جمعه محترم دولت آباد در خصوص بودجه فرهنگی را به حق دانست و خاطر نشان کرد: علیرغم شعارهای خوبی که برای امور فرهنگی داده می شود بودجه خوبی برای این امور وجود ندارد واز طرفی بنده کاملاً مطلعم که نهاد مقدس نماز جمعه که علمدار امور فرهنگی است با مشکلات زیادی در بحث بدجه مواجه است.

آقای حاجی به حضور چند روز گذشته خود در شهر سین و گلایه کشاورزان از نا امنی های پیش آمده و سرقت ترانس های برق هم اشاره ای داشت و تصریح کرد: تأمین امنیت اولین حق مردم از حاکمیت است و بنده به عنوان نماینده مردم از فرماندار محترم به عنوان رئیس شورای تأمین شهرستان ونیروی انتظامی می خواهم دراین جهت تلاش کنند. سرقت ترانس های برق با وزن بسیار بالا، کاری آسان نیست که به راحتی انجام شود وتدبیر لازم جهت آرامش خاطر مردم ضروری است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تلاش های خود برای تحویل کلید به متقاضیان مسکن مهر را یاد آور شد و گفت: بیشترین وقت بنده و همکارانم دردفتر متوجه مسأله مسکن مهر است و علیرغم جلسات مکرر، از همه متولیان امر گله مندم که هر روز به بهانه های مختلف مانع تحویل منازل به متقاضیان می شوند وشیرینی این خدمت نظام به مردم را در کام انها تلخ کرده اند.

IMG_7705 copy

عضو کمیسیون بودجه تلفیق ۹۳ در پایان به موضوع حق بیمه ساختمانی هم اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: با تلاش هایی که در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۲ انجام دریافت حق بیمه از متقاضیان دریافت پروانه ساخت لغو شد امّا متأسفانه دولت جدید حاضر نشد در لایحه سال ۹۳ این موضوع رابیاورد و نمایندگان مجلس هم به پیشنهادی که داده شد رأی ندادند و بنابراین از ابتدای سال ۹۳ پرداخت حق بیمه هنگام دریافت پروانه ساختمانی به عهده متقاضی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *