آخرین اخبار

اطلاعیه مهم

اطلاعیه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به قوم شریف بختیاری خواستار خویشتن داری و جلوگیری از سوء استفاده دشمنان و بدخواهان از موقعیت پیش آمده شد. متن پیام آقای حاجی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم هموطنان عزیز و […]

اشتراک گذاری
28 بهمن 1392
کد مطلب : 12552

اطلاعیه

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به قوم شریف بختیاری خواستار خویشتن داری و جلوگیری از سوء استفاده دشمنان و بدخواهان از موقعیت پیش آمده شد.

متن پیام آقای حاجی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هموطنان عزیز و غیور بختیاری!

غیرت و مردانگی شما در ادوار تاریخ و مجادهت های بی نظیرتان دردفاع از کیان و مرز و بوم این سرزمین بر کسی پوشیده نیست. دلاور مردی های همرزمان بختیاری ام در جبهه های نبرد حق علیه باطل همیشه تصویری بزرگ برایم ترسیم کرده، و تقدیم هزاران شهید سرافراز بختیاری سند پر افتخاری است بر دفتر افتخارات این نظام که تا ابد بر تارک آن خواهد درخشید.

متأسفانه در یک کج سلیقه گی سهوی، در سریال سرزمین کهن نام گذاری ها و دیالوگ ها باعث تکدر خاطر عزیزان بختیاری شد. اینجانب به محض وصول اخبار بر اساس وظیفه نمایندگی به رئیس محترم سازمان صدا و سیما و
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص تذکر دادم و خواستار جلوگیری از تکرار موارد مشابه شدم.

رئیس سازمان طی نامه ای به معاون خود، ضمن برشمردن اوصاف خدشه ناپذیر این قوم بزرگ خواهان توجه جدی به رنجش خاطر آنان شد و نهایتاً روز گذشته در جمع نمایندگان محترم بختیاری مجلس حضور یافت و در خصوص دغدغه وکلای ملّت به گفتگو نشست.

اینک و با توجه به عذر خواهی سازندگان این سریال از اشتباهات صورت گرفته و توقف پخش سریال، تقاضایم از شما غیور مردان بختیاری این است که ضمن خویشتن داری، همچون گذشته از ظرفیت وحدت مثال زدنی خود در جهت مقابله با دشمنان این مرز و بوم بهره ببرید تاخدای نا کرده بستری برای سوء استفاده دشمنان و بد خواهان ملت بزرگ ایران فراهم نشود.

حسینعلی حاجی

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار

در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *