آخرین اخبار

حاجی در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد پیشنهاد نمایندگان برای تشکیل ستادهای استانی رفع موانع تولید

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: جمعی از نمایندگان پیشنهاد داده‌اند که ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید در هر استان و به ریاست استانداران تشکیل می‌شود و مسائل مربوط به سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی و کاهش بیکاری را برعهده می‌گیرد. حسین علی حاجی نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار وعضو کمیسیون تلفیق لایحه […]

اشتراک گذاری
06 بهمن 1392
کد مطلب : 12190

تلفیق

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: جمعی از نمایندگان پیشنهاد داده‌اند که ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید در هر استان و به ریاست استانداران تشکیل می‌شود و مسائل مربوط به سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی و کاهش بیکاری را برعهده می‌گیرد.

حسین علی حاجی نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار وعضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از پیشنهاد جمعی از اعضاء کمیسیون تلفیق برای الحاق یک تبصره به لایحه بودجه سال آینده خبر داد و گفت: جمعی از نمایندگان پیشنهاد دادند تا با الحاق یک تبصره به لایحه بودجه، دولت مکلف شود تا یکصد میلیارد دلار را در بخش نفت، انرژی، گاز و نیروگاه‌های آب و فاضلاب سرمایه گذاری کند.

وی ادامه داد: محل تامین این سرمایه‌گذاری نیز از فروش نفت و گاز تامین می‌شود و دولت باید براساس این تبصره، یکصد میلیارد دلار را در راستای تحقق حماسه اقتصادی، ایجاد اشتغال و کاهش فقر و گرانی، مبارزه با قاچاق کالا و استفاده بهینه از منابع کشور و همچنین بهبود فضای کسب و کار سرمایه‌گذاری کند.

این عضو کمیسیون تلفیق همچنین اظهار داشت: این تبصره ۲۲ بند دارد که براساس یکی از بندهای آن، ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید در هر استان و به ریاست استانداران تشکیل می‌شود و مسائل مربوط به سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی و کاهش بیکاری را برعهده می‌گیرد. همچنین براساس این تبصره، بانک‌ها و شهرداری‌ها نیز در جهت رونق و رفع موانع کسب و کار وظایفی برعهده دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *