آخرین اخبار

آقای حاجی: اختلافات بنیاد مستضعفان و شهرداری باعث محرومیت مردم شاهین شهر از نعمت توسعه پایدار است.

اختلافات ۳۰ ساله بنیاد مستضعفان و شهرداری شاهین شهر سبب شد تا نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از محور های اساسی دستور کارش به فکر حل این اختلافات به نفع مردم باشد. ایشان طی جلسه ای با جناب آقای فروزنده رئیس بنیاد […]

اشتراک گذاری
11 آبان 1392
کد مطلب : 11125

IMG_4570 copy

اختلافات ۳۰ ساله بنیاد مستضعفان و شهرداری شاهین شهر سبب شد تا نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از محور های اساسی دستور کارش به فکر حل این اختلافات به نفع مردم باشد.

ایشان طی جلسه ای با جناب آقای فروزنده رئیس بنیاد مستضعفان کشور از ایشان خواست جهت حل اختلافات موجود و تعیین تکلیف اراضی بنیاد در شاهین شهر اقدام مؤثری انجام دهد.

آقای فروزنده نیز قول داد هیأتی را به منظور بررسی و ارائه راه حل به شاهین شهر اعزام کند.

این هیأت ظهر روز شنبه ۴/۸/۱۳۹۲ متشکل از معاونت املاک و توافقات استان های بنیاد، مدیر کل توافقات بنیاد و مدیر امور نهادهای بنیاد از تهران به اتفاق مدیر کل بنیاد مستضعفان استان اصفهان و رئیس اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان شاهین شهر و میمه به دعوت آقای حاجی به شاهین شهر آمد و در جلسه ای با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شاهین شهر به اتخاذ تصمیم راجع به مسائل مربوطه پرداخت.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به دیدار خود با آقای فروزنده اشاره کرد و افزود: اراضی بسیاری در شاهین شهر متعلق بنیاد مستضعفان است که بلاتکلیف مانده و چهره این شهر زیبا را مخدوش کرده است علاوه بر این زمین هایی که اختلافی بین بنیاد و شهرداری است باعث محرومیت مردم از توسعه پایدار شده است.

ایشان پیگیری مستمر خود را برای حضور این هیأت در شاهین شهر را مقدمه حل اختلافات عنوان کرد . گفت: باید به اختلافات ۳۰ ساله شهرداری و بنیاد در تملک اراضی پایان داد بر این اساس که ذینفع حل اختلاف مردم هستند مذاکرات خود را بر اساس نفع حداکثری مردم دنبال کنید.

پس از بحث و بررسی و مذاکرات حاضرین توافق نامه ای در ۷ بند تنظیم و به امضاء طرفین رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *