آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با دانا: آرامش کشور مرهون بصیرت «حاج عیسی»‌ها است

نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار در واکنش به توهین ها و هتاکی های برخی رسانه های اصلاح طلب نسبت به حاج عیسی، خدمتگار امام خمینی (ره) گفت: امروز اگر ما در کشور آرامشی داریم به جهت بصیرت افرادی همچون «حاج عیسی» است. حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر و میمه /برخواردر گفت‌وگو با […]

اشتراک گذاری
01 آبان 1392
کد مطلب : 11020

نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار در واکنش به توهین ها و هتاکی های برخی رسانه های اصلاح طلب نسبت به حاج عیسی، خدمتگار امام خمینی (ره) گفت: امروز اگر ما در کشور آرامشی داریم به جهت بصیرت افرادی همچون «حاج عیسی» است.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر و میمه /برخواردر گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا  در واکنش به توهین‌ها و هتاکی‌های برخی رسانه های اصلاح‌طلب نسبت به حاج عیسی، خدمتگار امام خمینی (ره) اظهار داشت: در فتنه ۸۸ بسیاری از خواص سکوت کردند؛ اما مردم به جهت اینکه مستقیما پیام را از ولی امر زمان گرفتند،‌ با بصیرت لازم حماسه ۹ دی را به وجود آوردند.

وی افزود: در روز ۹ دی، مردم و عوام بودند که جمهوری اسلامی را که در لبه پرتگاه قرار داشت نجات دادند؛ این در حالی است که موضع خواص معلوم نبود.

حاجی دلیگانی ادامه داد: امروز اگر ما در کشور آرامشی داریم به جهت بصیرت افرادی همچون «حاج عیسی» است.

این نماینده مجلس یادآور شد: در کشور ما انسان های معمولی هستند که در بزنگاه ها با بصیرت خودشان از انقلاب دفاع می کنند و اتفاقا این افراد هستند که بیشترین فشار اقتصادی را تحمل می کنند.

وی در واکنش به جگرکی خطاب کردن «حاج عیسی» توسط برخی از رسانه های اصلاح طلب اظهار داشت: خیلی از بزرگان و افرادی که با بزرگان بودند، در ابتدا شغل های پائینی داشتند؛ در طول تاریخ هم ما مشاهده کرده ایم که خیلی از افراد که شغلشان خیاطی و یا بارکشی بوده است به درجات بالایی رسیدند.

حاجی دلیگانی افزود: شغل نمی تواند موجب بالا بودن یا پائین بودن منزلت اجتماعی افراد شود؛ بلکه میزان خلوص و بندگی در پیشگاه خداوند است.

این نماینده مجلس تأکید کرد: اینطور نیست که هرکس عنوانی داشته باشد،‌ جایگاهش بالاتراست؛ بلکه جایگاه افراد بر اساس تقوای آنها تعیین می شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *