آخرین اخبار

آقای حاجی خطاب به منتخبین دوره چهارم شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: ما حامی شما هستیم چون هدف پیشرفت و خدمت رسانی به مردم است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۶ دو شنبه ۱۷/۴/۱۳۹۲ در جلسه همفکری با منتخبین دوره چهارم شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه شرکت کرد. آقای حاجی به پیام های مقام معظم رهبری به شوراها در سال های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۶ […]

اشتراک گذاری
25 تیر 1392
کد مطلب : 9970

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۶ دو شنبه ۱۷/۴/۱۳۹۲ در جلسه همفکری با منتخبین دوره چهارم شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه شرکت کرد.

آقای حاجی به پیام های مقام معظم رهبری به شوراها در سال های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۶ اشاره و افزود: ۸ قسمت پیام مقام معظم رهبری در سال ۱۳۷۸، عبارت است از تفاهم و همدلی بین شوراها، ارتباط دائمی با مردم، قول های داده شده در چهرچوب قانون باشد، انتخاب شهردار و دهیار با سه ملاک توانایی، تدین و امانت داری، توجه به سازندگی روستاها، توجه به مختصات شهر و روستای اسلامی، حمایت مسئولین از شوراها و حمایت مردم از شوراها.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با بیان پیام مقام معظم رهبری در سال ۸۶ به شوراهای اسلامی گفت: راحت تر و اخلاقی تر نمودن زندگی شهروندی، بیش از گذشته وقف خدمت به مردم شدن، ترویج فرهنگ نظم و قانون مداری و گسترش مفادهای دین و اخلاق، توسعه فضای سبز، اهتمام به سلامت محیط زیست، توجه به محرومین و فقرا و توجه به بانوان را در پیام رهبر عظیم الشأن آمده بود.

آقای حاجی خطاب به منتخبین دوره چهارم شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: ما حامی شما هستیم چون هدف پیشرفت و خدمت رسانی به مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *