آخرین اخبار

آقای حاجی‌ خبر داد بررسی همگرایی دو فراکسیون اصولگرایی در روزهای آتی

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان در روزهای آتی تشکیل جلسه می‌دهد و در این جلسه موضوع همگرایی بیشتر دو فراکسیون اصولگرایان و اصولگرایان رهروان ولایت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: مجمع […]

اشتراک گذاری
25 تیر 1392
کد مطلب : 9967

26260_orig

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان در روزهای آتی تشکیل جلسه می‌دهد و در این جلسه موضوع همگرایی بیشتر دو فراکسیون اصولگرایان و اصولگرایان رهروان ولایت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان مجلس در روزهای آینده تشکیل جلسه می‌دهد و موضوع خلق حماسه اقتصادی و نقش مجلس در خلق این حماسه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: همچنین در این جلسه موضوع تعامل مجلس و دولت و تسهیل در این امر از دیگر موضوعات مورد بحث خواهد بود و بحث همگرایی بیشتر دو فراکسیون اصولگرایان مجلس (فراکسیون اصولگرایان و اصولگرایان رهروان ولایت) مطرح و پیرامون آن بحث خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *