آخرین اخبار

آقای حاجی: آنهایی که در مصر آمریکا و اسرائیل را دوست خود پنداشند امروز فرق دوست و دشمن را فهمیدند.

در اجرای طرج همنشینی با مردم، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نماز جماعت مغرب و عشاء پنج شنبه ۱۳/۴/۱۳۹۲ را در مسجد محله لودریچه شهر دولت آباد اقامه کرد و سپس در جمع مردم به ایراد سخن پرداخت. آقای حاجی با تقدیر و تشکر از […]

اشتراک گذاری
24 تیر 1392
کد مطلب : 9947

در اجرای طرج همنشینی با مردم، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نماز جماعت مغرب و عشاء پنج شنبه ۱۳/۴/۱۳۹۲ را در مسجد محله لودریچه شهر دولت آباد اقامه کرد و سپس در جمع مردم به ایراد سخن پرداخت.

آقای حاجی با تقدیر و تشکر از حضور حماسی مردم، انتخابات ۲۴ خرداد را ضامن امنیت پایدار و استقلال با اتکا به حضور مردم الحمدالله موانع را بر طرف و قله های پیشرفت را فتح می کند امّا آنچه امروز شاهدیم برخی سردمداران کشورهای اسلامی علیرغم فداکاری مردم کشورمان در سرنگونی وابستگان به استکبار، متأسفانه همان روند قبل را در پیش گرفتند، به طور مثال آنهایی که در مصر آمریکا و اسرائیل را دوست خود پنداشتند امروز فرق دوست و دشمن را فهمیدند. به نظرم آقای محمد مرسی از طرفی دیگر چوب چراغ سبزی را خورد که به وهابی های افراطی نشان داد و آنها با آن …… شنیع شیخ حسن شحاته و شعیان را به شهادت رساندند.

ایشان در پایان سخنانش از شهردار محترم دولت آباد خواست با توجه به اینکه بیشتر مطالبات مردم در این محله و هم مصوبات سفیران خدمت مربوط به شهرداری است به لودریچه بیشتر توجه کند.

سپس آقای زارعان به ارائه گزارش از فعالیت دوساله خود در شهرداری دولت آباد پرداخت و اظهار امیدواری کرد مشکلات عمرانی محله اودریچه مرتفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *