آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس: شوراها نباید سیاسی شوند

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شوراها باید تنها به وظایف خود عمل کنند تا سیاسی نشوند، گفت: شهردار اصفهان نیز باید فردی مردمدار باشد و قدرت تعامل با دولت را برای رفع مشکلات اصفهان داشته باشد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار کرد: […]

اشتراک گذاری
22 تیر 1392
کد مطلب : 9892

139110190001833

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شوراها باید تنها به وظایف خود عمل کنند تا سیاسی نشوند، گفت: شهردار اصفهان نیز باید فردی مردمدار باشد و قدرت تعامل با دولت را برای رفع مشکلات اصفهان داشته باشد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار کرد: اگر شوراها به وظایف قانونی که برایشان مشخص شده است عمل کنند به ورطه سیاست فرو نمی‌افتند و به دامان حاشیه‌ها کشیده نمی‌شوند.

وی با اشاره به ویژگی‌های لازم برای شهردار اصفهان عنوان کرد: اداره کردن شهری مانند اصفهان کار بسیار مشکلی است و نیازمند تیم کاری قوی، حرفه‌ای و قدرتمندی از افراد مورد اعتماد، متعهد و با سوابق روشن است که بتوانند نقش موثری در اداره شهری مانند اصفهان داشته باشند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهردار اصفهان باید دارای روحیه مردمداری داشته باشد، تصریح کرد: شهردار آینده اصفهان باید شرایطی را ایجاد کند که مردم راحت‌تر بتوانند به وی دسترسی داشته باشند.

شهردار اصفهان قدرت تعامل با دولت برای رفع مشکلات اصفهان را داشته باشد

وی با بیان دیگر ویژگی‌های لازم برای شهردار آینده بیان کرد: این فرد باید قدرت ارتباط با دولت‌مردان برای پیگیری مسایل اصفهان را داشته و به صورت شبانه‌روزی برای به سرانجام رساندن مسایل کلان‌شهر اصفهان وقت بگذارد.

حاجی دلیگانی با اشاره به شهرها و روستاهای اطراف اصفهان گفت: یکی از سیاست‌های شهردار اصفهان باید این باشد که در ارتباط با شهرها و روستاهای اطراف اصفهان به گونه‌ای عمل کند که با توجه به محدودیت‌های امکانات، این مناطق نیز از خدمات شهری مانند اصفهان بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *