آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس: سیاست آمریکا در خاورمیانه تنها بر اساس منفعت‌طلبی است

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست آمریکا در خاورمیانه تنها بر اساس منفعت‌طلبی است و بر این اساس حکام کشورهای تحت سلطه خود را تغییر می‌دهد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره سیاست‌های آمریکا در کشورهای دیگر اظهار کرد: دولت آمریکا از یک سو در […]

اشتراک گذاری
22 تیر 1392
کد مطلب : 9883

13920410101917601774533

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست آمریکا در خاورمیانه تنها بر اساس منفعت‌طلبی است و بر این اساس حکام کشورهای تحت سلطه خود را تغییر می‌دهد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره سیاست‌های آمریکا در کشورهای دیگر اظهار کرد: دولت آمریکا از یک سو در ظاهر خود را مخالف سلفی‌ها، طالبان و مانند آنها نشان می‌دهد و از سوی دیگر با حمایت کشتار مردم در سوریه و دیگر کشورها را محکوم نمی‌کند.

وی تاکید کرد: این کشور تنها ادعای حقوق بشر دارد چرا که در حالیکه خود را طالب  صلح نشان‌ می‌دهد اما هم‌زمان برای تروریست‌ها سلاح، مهمات و دیگر امکانات لازم برای کشتار مردم بیگناه و بی‌دفاع را صادر می‌کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این مسئله نشانه‌ای از سیاست‌های دروغین این کشور است، بیان داشت: در کشور بحرین که مردم به شکلی مسالمت‌آمیز به صحنه آمدند با گلوله‌های دژخیمان بحرینی مواجه شدند اما آمریکایی‌ها نه تنها این مسئله را محکوم نکردند بلکه از معاندان مردم و حکومت آل‌خلیفه حمایت کردند.

وی ابراز داشت: دولت آمریکا تنها به دنبال منافع خود در منطقه خاورمیانه است و بر این اساس حکام کشورهای عربی منطقه را جا به جا می‌کنند.

حاجی تاکید کرد: نمونه اخیر این مسئله را می‌توانیم در قطر ببینیم که زمانی که امیر قطر دیگر برایشان مفید نبود به راحتی پسرش را جایگزین وی کردند چرا که سیاست‌های آمریکا در منطقه تغییر کرده بود بنابراین امریکا همیشه به دنبال منافع خود بوده و خواهد بود.

انتهای پیام/م

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *