آخرین اخبار

آقای هادی زاده: وجود آقای حاجی امروز بسیار ارزشمند است

نماینده مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه ۱۶/۴/۱۳۹۲ ساعت ۱۵ در جلسه گردهمایی منتخبین دوره چهارم شورای های اسلامی روستای بخش میمه شرکت کرد. عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس نهم نقش شوراها را در عمران روستا مهم توصیف کرد و گفت: از نظر […]

اشتراک گذاری
22 تیر 1392
کد مطلب : 9872

نماینده مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه ۱۶/۴/۱۳۹۲ ساعت ۱۵ در جلسه گردهمایی منتخبین دوره چهارم شورای های اسلامی روستای بخش میمه شرکت کرد.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس نهم نقش شوراها را در عمران روستا مهم توصیف کرد و گفت: از نظر بودجه ای نقش بسیار مهمی در بر طرف کردن مشکلات عمرانی روستا دارید چرا که مجموع بودجه شوراهای کل کشور چند برابر بودجه دولت جمهوری اسلامی ایران است.

آقای حاجی به بخشی از سر فصل های پیام های مقام معظم رهبری به شوراها در سال های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۶ اشاره و افزود: مقام معظم رهبری در سال ۱۳۷۸ در پیام خود به تفاهم و همدلی بین شوراها، ارتباط دائمی با مردم، انتخاب شهردار و دهیار با سه ملاک توانایی، تدین و امانت داری تاکید کردند.

ایشان با بیان قسمت از پیام مقام معظم رهبری در سال ۸۶ که فرموده اند بیش از گذشته خودمان را وقف خدمت به مردم کنید افزود: خداوند را همواره ناظر خود بدانید و فرصتی را که مردم در اختیار شما قرار داده اند به عبادت تبدیل کنید.

آقای هادی زاده فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تشکر از آقای حاجی به خاطر پیشنهاد تشکیل این جلسه افزود: وجود آقای حاجی امروز بسیار ارزشمند است.

ایشان با اشاره به اینکه ۴ سال فرصت پر از سختی در پیش رو دارید افزود: مصلحت مردم را بر رضایت مردم ترجیح دهید.

آقای هادی زاده ادامه داد: در روستاها کار کردن سخت است و باید از اختلاف پرهیز کنید.

لازم به ذکر است سه جلسه مشابه در همان روز برای منتخبین شهر میمه، شهر وزوان و شهر لایبید برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *