آخرین اخبار

بررسی مشکلات پروژه منازل جباری وزوان

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۴/۴/۱۳۹۲ در جلسه ای موضوع پروژه منازل جباری در وزوان را بررسی کرد. به دنبال مراجعات و اعتراضات متقاضیان پروژه معروف به جباری و برگزاری چندین جلسه برای حل این موضوع در فرمانداری و دفتر نماینده مردم شریف […]

اشتراک گذاری
15 تیر 1392
کد مطلب : 9836

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۴/۴/۱۳۹۲ در جلسه ای موضوع پروژه منازل جباری در وزوان را بررسی کرد.

به دنبال مراجعات و اعتراضات متقاضیان پروژه معروف به جباری و برگزاری چندین جلسه برای حل این موضوع در فرمانداری و دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی این بار آقای حاجی ضمن دعوت از متقاضیان و نماینده آقای جباری در محل شهرداری وزوان جلسه دیگری را برای حل موضوع ترتیب داد.

در این جلسه آقای حاجی ضمن اذعان به این مطلب که از حدود ۱۰ سال پیش این پروژه آغاز شده و گرچه نماینده مسئولیتی در این مورد ندارد امّا اینجانب خود را موظف به استیفای حقوق مردم می دانم، گفت: کاش مئولین از فرسایشی شدن این موضوع جلوگیری می کردند و اجازه نمی دادند وام ۶ میلیون تومانی این واحد به ۲۴ میلیون تومان افزایش یابد و امروز پرداخت جرائم و دیرکرد تسهیلات چندین برابر خود وام شود.

سپس تعدادی از متقاضیان بر اساس خواسته آقای حاجی پیشنهادات خود را برای حل موضوع مطرح کردند که هر کدام با مخالفت هایی رویرو شد.

بعد از بحث و تبادل نظر، پیشنهادی از سوی آقای حاجی مطرح شد که مورد تأیید متقاضیان و رضایت نسبی نماینده آقای جباری قرار گرفت بدین ترتیب مقرر شد ظرف مدت یک هفته نظر آقای جباری نسبت به این پیشنهاد اخذ و به استماع نماینده محترم مردم در مجلس برسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *