آخرین اخبار

آقای حاجی‌: جریانات معتقد به قانون اساسی با هم تعامل کنند

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت که پس از انتخابات ریاست جمهوری فضایی در کشور ایجاد شده تا جریانات سیاسی بیش از پیش بر نقاط مشترک خود تاکید کنند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: کسانی که معتقد به قانون اساسی و اصول مترقی آن از […]

اشتراک گذاری
14 تیر 1392
کد مطلب : 9819

26260_orig

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت که پس از انتخابات ریاست جمهوری فضایی در کشور ایجاد شده تا جریانات سیاسی بیش از پیش بر نقاط مشترک خود تاکید کنند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: کسانی که معتقد به قانون اساسی و اصول مترقی آن از جمله ولایت فقیه هستند خوب است که بتوانند با هم تعامل بیشتری داشته باشند زیرا کشور متعلق به همه جریانات است و همه باید در جهت پیشرفت آن کار و تلاش کنیم تا مسائل کشور را به پیش ببریم.

 

وی افزود: طبیعتا مردم به افراد مرجع در جامعه نگاه می‌کنند و وقتی ببینند این افراد با یکدیگر همدلی دارند این امر باعث امید و دلگرمی مردم می‌شود به شرط این که در راستای اهدافی که مردم برای آن انقلاب کرده‌اند، شهید داده‌اند و ایثارگری‌ کرده‌اند حرکت شود.

 

این نماینده اصولگرای مجلس تصریح کرد: در حال حاضر خود به خود این فضا در کشور ایجاد شده که جریانات سیاسی بیش از پیش نقاط مشترک را مورد توجه قرار دهند و ما امیدواریم این فضا در آینده هم بیشتر تقویت شود.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *