آخرین اخبار

آقای حاجی در روستای ونداده : به شما قول داده بودم هر ۴ ماه یک بار در جمع شما باشم و امروز مفتخر توانسته ام به تعهدم عمل کنم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی عصر روز سه شنبه ۱۱/۴/۱۳۹۲ به همراه آقای بهمنی مدیر کل محترم دفتر امور روستایی استانداری اصفهان از روستای ونداده بازدید کرد. زمین مسکونی الحاقی به روستا، جاده ونداده به وزوان، سالن ورزشی روستا، پایه های تیر برق مزاحم و […]

اشتراک گذاری
13 تیر 1392
کد مطلب : 9804

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی عصر روز سه شنبه ۱۱/۴/۱۳۹۲ به همراه آقای بهمنی مدیر کل محترم دفتر امور روستایی استانداری اصفهان از روستای ونداده بازدید کرد.

زمین مسکونی الحاقی به روستا، جاده ونداده به وزوان، سالن ورزشی روستا، پایه های تیر برق مزاحم و … از مواردی بود که مورد بازدید میدانی قرار گرفت.

سپس نماز جماعت مغرب و عشاء توسط حجت الاسلام و المسلمین حق شناس اقامه شد و رئیس محترم شورای اسلامی به حضّار، نماینده مردم در مجلس، مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری، معاون فنی اداره کل ورزش و جوانان استان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه و بخشدار میمه خیر مقدم گفت.

آقای حاجی حضور در بین مردم را از افتخارات مسئولین دانست و گفت: به شما قول داده بودم هر ۴ ماه یک بار در جمع شما باشم و امروز مفتخر توانسته ام به تعهدم عمل کنم.

ایشان حضور حماسی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد را تضمین کننده امنیت پایدار کشور توصیف و افزود: در این میان آنچه مهم بود امانت داری نظام به همه جهانیان اثبات شد. امیدوارم دولت جدید قدر این مردم را بداند و برای حل مشکل آنها کمر همت را ببندد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به تشریح وضعیت سیاسی جهان پرداخت و گفت: امروز شاهدیم کشورهای مدعی دمکراسی پادشاه یک کشور را بدون توجه به خواست مردم عوض می کنند امّا استقلال در ایران اسلامی امروز مایه مباهات ماست و همین است که تیری در چشم دشمنانمان شده است.

پس از آقای حاجی، آقایان بهمنی و محمودیه (معاون فنی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان) به سئوالات مردم پاسخ گفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *