آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌‌شهرومیمه/برخوار در مجلس: واکنش مدعیان حقوق بشر در حمله به هواپیمای مسافربری ایران فقط سکوت بود

نماینده مردم شاهین‌‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های آمریکا در منطقه یک بوم و دو هواست، گفت: آمریکایی‌ها از یک سو شعار دموکراسی و حقوق بشر سر می‌دهند و از سوی دیگر در سیاست‌گذاری و اجرا خلاف آن را عمل می‌کنند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار […]

اشتراک گذاری
13 تیر 1392
کد مطلب : 9799

sicYCU_535هواپیما

نماینده مردم شاهین‌‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های آمریکا در منطقه یک بوم و دو هواست، گفت: آمریکایی‌ها از یک سو شعار دموکراسی و حقوق بشر سر می‌دهند و از سوی دیگر در سیاست‌گذاری و اجرا خلاف آن را عمل می‌کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: در زمان ارتکاب جنایت به هواپیمای مسافربری ایران از سوی آمریکا برخی کشورهای مدعی حقوق بشر به جای محکوم کردن این جنایت سکوت کردند، چرا که آمریکا مرتکب این جنایت شده بود.

وی با انتقاد از اینکه سازمان حقوق بشر نیز این مسئله را محکوم نکرد، ادامه داد: عجیب است که این کشورها فریاد دفاع از حقوق بشر را سر می‌دهند و در هر کجای دنیا اقدامی علیه کشورها صورت بگیرد سناریوها و طرح‌های بسیاری برای محکوم کردن آن سر می‌دهند، اما گویی جان و ناموس مردم خاورمیانه برای این مدعیان از جمله آمریکا ارزشی ندارد.

نماینده مردم شاهین‌‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از یک سو آمریکا شعار مخالفت با تندروی را سر می‌دهد و مدعی مخالفت با فعالیت‌های سلفی‌ها و طالبان است، اما از سوی دیگر با حمایت‌های خود از جنایت‌کاران راه را برای فعالیت‌های آنها می‌گشاید.

وی اضافه کرد: این‌گونه جنایت‌ها پوشاندنی نیست و آمریکا با حرف و شعار نمی‌تواند مردم دنیا را فریب دهد.

انتهای پیام/۶۳۰۰۸/ع۲۰/ژ۱۰۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *