آخرین اخبار

آقای حاجی درجمع مردم گز : بحمدالله آب و فاضلاب گز در پیوست های بودجه سال ۹۲ قرار گرفت .

مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر گز روز شنبه ۰۸/۰۴/۹۲ میزبان طرح همنشینی با مردم بود .اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و قرائت قرآن کریم مقدمه ای برای شروع برنامه بود. حجت الاسلام و المسلمین احمدی امام جماعت مسجد ضمن عرض خوش آمدگویی از زحمات یکساله و تلاش بی وقفه آقای حاجی تشکر کرد و […]

اشتراک گذاری
11 تیر 1392
کد مطلب : 9783

مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر گز روز شنبه ۰۸/۰۴/۹۲ میزبان طرح همنشینی با مردم بود .اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و قرائت قرآن کریم مقدمه ای برای شروع برنامه بود.

حجت الاسلام و المسلمین احمدی امام جماعت مسجد ضمن عرض خوش آمدگویی از زحمات یکساله و تلاش بی وقفه آقای حاجی تشکر کرد و افزود: ای کاش بقیه مسئولین هم مانند ایشان در بین مردم حاضر می شدند و از نزدیک درد دل مردم را حداقل می شنیدند .

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس نهم گزارشی از فعالیت در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۲ کشور ارائه کرد و گفت: خداوند توفیق داد تا در جهت حمایت از قشر آسیب پذیر جامعه پیشنهادات خوبی را دنبال کرده و با رایزنی سخت و فشرده در کمیسیون تلفیق و پس از آن در صحن آنها را مصوب کنیم که یکی از آنها اصلاح بیمه کارفرمایان کشاورزی و دیگری عدم پرداخت حق بیمه ساختمانی از سوی سازنده ی ساختمان است .

آقای حاجی در پاسخ به اعتراض شدید کشاورزان نسبت به توقیف گندم کشت شده در شهر گز گفت :از روزی که در جریان این مسأله قرار گرفتم در جهت احقاق حق شما موضع گرفتم تصمیم قضایی اتخاذ شده درست نبود. اگر مصرف گندم مشکل بهداشتی داشت از ابتدا نباید کشت می شد اما اکنون و در فصل برداشت توقیف آن خسارت سنگینی به کشاورزان تحمیل می کند. بایستی پیگیری کنیم تا محصول برداشت شود و ضمن آزمایش، نوع مصرف انسانی یا حیوانی آن مشخص شود (گفتنی است صبح روز یکشنبه آقای حاجی موفق به اخذ دستور مقام قضایی در رفع توقیف شد .)ایشان سوال مردم در مورد افت فشار آب و تکمیل فاضلاب را اینگونه جواب داد:بحمدلله با پیگیری جدی موفق شدیم حل مشکل آب و فاضلاب شهر گز را در پیوست های بودجه ۹۲ کل کشور قرار دهیم. با اجرایی شدن بودجه،شهر گز که امروز از چند خط آب دریافت میکند و افت فشار دارد انشاالله به توزیع کننده آب در منطقه تبدیل خواهد شد .

آقای حاجی در پایان از کانون فرهنگی ماه منیر این مسجد بازدید و از بعالیت های جوانان تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *