آخرین اخبار

نماینده شاهین‌شهرومیمه/برخوار: در دهه عدالت و پیشرفت، مردم منطقه از حق مسلم حق‌آبه محرومند

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن عمل وحشیانه سلفی در حمله به ۴ شهروند شیعه، گفت: از دولت مصر انتظار داریم که عوامل را دستگیر و مجازات کنند.   به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسینعلی حاجی  طی تذکر خود در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی، […]

اشتراک گذاری
04 تیر 1392
کد مطلب : 9699

IMG_8769111111111111 copy

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن عمل وحشیانه سلفی در حمله به ۴ شهروند شیعه، گفت: از دولت مصر انتظار داریم که عوامل را دستگیر و مجازات کنند.

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسینعلی حاجی  طی تذکر خود در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به محرومیت نیم میلیون نفر در شهرستان‌های تابعه اصفهان از حق آب و اشتراک زاینده رود از وزیر کشور خواست تا بر عملکرد استانداران و فرمانداران منطقه نظارت کند.

 

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر این تذکر من به وزیر کشور، آقای مصطفی محمد نجار است که ایشان باید بر کار استانداران و معاونان آنان نظارت بیشتری کنند.

 

وی افزود: در دهه عدالت و پیشرفت مردم در شهرستان شاهین شهر، میمه و برخوار از حق مسلم حق آبه محروم هستند و این موضوع منافی عدالت است.

 

حاجی دلیگانی در پایان تصریح کرد: این تصمیمات برخلاف اصول صریح قانون اساسی، سیاست‌های کلان کشور و مخالف صریح برنامه پنجم توسعه و قانون توزیع عادلانه آب است و باید هر چه سریعتر با این تصمیمات ناعادلانه استاندار برخورد شود و مردم را به حق مسلم خود برسانند.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *